Logo

Nowe mieszkanie, 25,58 m², 1 pokój, 6 piętro, oferta nr A.M90

396 490 zł

15 500 zł /m²

okazyjna cena
Rata 1 855 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Paderewskiego 29

Katowice, Osiedle Paderewskiego-Muchowiec, Dolina Trzech Stawów, ul. Ignacego Paderewskiego 29

1 pokój, mieszkanie 25,58 m², piętro 6, oferta nr A.M90, Paderewskiego 29, Katowice, Osiedle Paderewskiego-Muchowiec, Dolina Trzech Stawów, ul. Ignacego Paderewskiego 29
SALON Z ANEKSEM15,68 m²ŁAZIENKA4,60 m²KORYTARZ5,30 m²BALKON6,67 m²
Wymiary mieszkania 25.58 m², A.M90
Wirtualna makieta 3D mieszkania 25.58 m², A.M90
A91A93A92A94A90A89A47A46A45A43A44A42A48A41 18x18.0x26.518x18.0x28.0
Plan piętra
Paderewskiego 29 - zdjęcie nr 0
Paderewskiego 29 - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 25.58 m², A.M90
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

25,58 m²

Piętro:

6 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,67 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę