Logo

Nowe mieszkanie, 36,71 m², 2 pokoje, parter, oferta nr C2.0.29.2a

444 000 zł

12 095 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 077 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Junique I.II

Poznań, Grunwald, Junikowo, ul. Miśnieńska 38, 39, 43

2 pokoje, mieszkanie 36,71 m², parter, oferta nr C2.0.29.2a, Junique I.II, Poznań, Grunwald, Junikowo, ul. Miśnieńska 38, 39, 43
SALON Z ANEKSEM18,99 m²SYPIALNIA9,49 m²ŁAZIENKA4,07 m²KORYTARZ4,16 m²TARAS8,00 m²OGRÓDEK24,00 m²
Wymiary mieszkania 36.71 m², C2.0.29.2a
Junique I.II - zdjęcie nr 0
Junique I.II - zdjęcie nr 1
Junique I.II - zdjęcie nr 2
Junique I.II - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 36.71 m², C2.0.29.2a
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

36,71 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Strony świata:

wschód (E)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

hala garażowa, parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (8,00 m²), ogródek (24,00 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę