Logo

Nowe mieszkanie, 62,86 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr D19

778 997 zł

12 393 zł /m²

Rata 3 645 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Startowe

Wrocław, Psie Pole-Zawidawie, Zakrzów, ul. Zatorska / al. Sobieskiego

3 pokoje, mieszkanie 62,86 m², piętro 4, oferta nr D19, Osiedle Startowe, Wrocław, Psie Pole-Zawidawie, Zakrzów, ul. Zatorska / al. Sobieskiego
SALON Z ANEKSEM22,81 m²SYPIALNIA11,52 m²SYPIALNIA9,00 m²ŁAZIENKA5,56 m²WC2,04 m²GARDEROBA1,91 m²KORYTARZ10,02 m²BALKON8,10 m²
Wymiary mieszkania 62.86 m², D19
Osiedle Startowe - zdjęcie nr 0
Osiedle Startowe - zdjęcie nr 1
Osiedle Startowe - zdjęcie nr 2
Osiedle Startowe - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 62.86 m², D19
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

62,86 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,66 m

Strony świata:

północny wschód (NE), południowy wschód (SE)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (8,10 m²)

Termin oddania:

I etap - luty 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę