Logo

Nowe mieszkanie, 67,49 m², 4 pokoje, 7 piętro, oferta nr G47

826 271 zł

12 243 zł /m²

Rata 3 866 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Startowe

Wrocław, Psie Pole-Zawidawie, Zakrzów, ul. Zatorska / al. Sobieskiego

4 pokoje, mieszkanie 67,49 m², piętro 7, oferta nr G47, Osiedle Startowe, Wrocław, Psie Pole-Zawidawie, Zakrzów, ul. Zatorska / al. Sobieskiego
SALON Z ANEKSEM22,56 m²SYPIALNIA9,89 m²SYPIALNIA9,04 m²SYPIALNIA8,48 m²ŁAZIENKA4,28 m²WC3,09 m²KORYTARZ8,66 m²BALKON8,10 m²
Wymiary mieszkania 67.49 m², G47
Osiedle Startowe - zdjęcie nr 0
Osiedle Startowe - zdjęcie nr 1
Osiedle Startowe - zdjęcie nr 2
Osiedle Startowe - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 67.49 m², G47
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

67,49 m²

Piętro:

7 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,66 m

Strony świata:

południowy wschód (SE), południowy zachód (SW)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (8,10 m²)

Termin oddania:

I etap - luty 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę