Logo

Nowe mieszkanie, 58,39 m², 3 pokoje, 5 piętro, oferta nr C15

724 757 zł

12 412 zł /m²

Rata 3 391 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Startowe

Wrocław, Psie Pole-Zawidawie, Zakrzów, ul. Zatorska / al. Sobieskiego

3 pokoje, mieszkanie 58,39 m², piętro 5, oferta nr C15, Osiedle Startowe, Wrocław, Psie Pole-Zawidawie, Zakrzów, ul. Zatorska / al. Sobieskiego
SALON Z ANEKSEM19,68 m²SYPIALNIA13,19 m²SYPIALNIA12,18 m²ŁAZIENKA4,51 m²KORYTARZ6,62 m²KORYTARZ2,21 m²BALKON4,80 m²
Wymiary mieszkania 58.39 m², C15
Osiedle Startowe - zdjęcie nr 0
Osiedle Startowe - zdjęcie nr 1
Osiedle Startowe - zdjęcie nr 2
Osiedle Startowe - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 58.39 m², C15
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

58,39 m²

Piętro:

5 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,66 m

Strony świata:

północny zachód (NW), południowy wschód (SE)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,80 m²)

Termin oddania:

I etap - luty 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę