Logo
Filtry

Mieszkania na sprzedaż Wrocław Zakrzów

Znaleziono 104 oferty

    Lista ofert

  • Mieszkanie sześciopokojowe 84,30 m², Wrocław, Psie Pole-Zawidawie, Zakrzów, Królewska, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 6 pokoi, 84,30 m² z osobną kuchnią, Królewska, Psie Pole-Zawidawie

    Mieszkanie na sprzedaż, w dzielnicy Psie Pole-Zakrzów o powierzchni 84m2, w pełni rozkładowe, na drugim piętrze 4 piętrowego budynku. Na mieszkanie składa się : 6 POKOI ! Przedpokój Łazienka z WC Toaleta (osobna) Kuchnia (oddzielna) Dodatkowo : Balkon Piwnica (około 7m2) Bardzo dobry dojazd do obwod...

    więcej »

    United Nieruchomości

    882 000 zł

    Wrocław, Psie Pole-Zawidawie, Zakrzów, Królewska

    6 pok.

    84,30 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 63,00 m², Wrocław, Psie Pole-Zawidawie, Zakrzów, Wiedeńska, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 63,00 m² z osobną kuchnią, Wiedeńska, Psie Pole-Zawidawie

    Na sprzedaż przestronne, rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m², usytuowane na wysokim parterze w świetnie skomunikowanej i dobrze rozwiniętej części miasta. Możliwość aranżacji pod własne potrzeby np. połączenie kuchni z pokojem. Opis nieruchomości: Mieszkanie składa się z trzech niez...

    więcej »

    United Nieruchomości

    689 900 zł

    Wrocław, Psie Pole-Zawidawie, Zakrzów, Wiedeńska

    3 pok.

    63,00 m²

  • Osiedle CONTIGO, nowe mieszkania, Arkop Deweloper, ul. Siedzikówny, Psie Pole-Zawidawie (Zakrzów), Wrocław
    3D
    AI
    gotowe do odbioru
    info-icon
    info-icon
    Osiedle CONTIGO
    • Bliskość przystanków autobusowych i stacji PKP pozwala na szybką komunikację
    • W okolicy znajduje się wiele sklepów, marketów i punktów usługowych
    • Atrakcyjne tereny zielone i rekreacyjne pozwalają na aktywny wypoczynek
    • W pobliżu osiedla przystanek komunikacji miejskiej - 250 m
    • Osiedle zlokalizowane blisko parku - 200 m
    • W mieszkaniach i domach ogrzewanie podłogowe
    • Do zamieszkania w tym roku
    więcej »

    Arkop Deweloper

    od 11 350 zł /m²

    Wrocław, Psie Pole-Zawidawie, Zakrzów, ul. Siedzikówny

    4 pok.

    70,22 – 70,84 m²

  • Osiedle Startowe, nowe mieszkania, Ronson Development, ul. Zatorska / al. Sobieskiego, Psie Pole-Zawidawie (Zakrzów), Wrocław
    AI
    info-icon
    info-icon
    Osiedle Startowe
    • Przystanek komunikacji w pobliżu osiedla - 150 m
    • W okolicy osiedla park - 750 m
    • Cichobieżna winda w budynku
    • Pod budynkiem znajduje się garaż wielostanowiskowy
    więcej »

    Ronson Development

    od 10 370 zł /m²

    Wrocław, Psie Pole-Zawidawie, Zakrzów, ul. Zatorska / al. Sobieskiego

    2 - 4 pok.

    39,50 – 78,90 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 56,00 m², Wrocław, Psie Pole-Zawidawie, Zakrzów, Paryska, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 56,00 m² z balkonem, Paryska, Psie Pole-Zawidawie

    Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 56 m2. Układ obejmuje dwa osobne pokoje oraz salon z aneksem kuchennym, co zapewnia funkcjonalność i wygodę na co dzień. Lokal znajduje się na zamkniętym, bezpiecznym osiedlu z placem zabaw i windą. Do mieszkania przynale...

    więcej »

    United Nieruchomości

    680 000 zł

    Wrocław, Psie Pole-Zawidawie, Zakrzów, Paryska

    3 pok.

    56,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »
    Reklama

    Ceny mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego na Psim Polu-Zawidawiu >

    Średnia cena za m² (kwiecień 2026)

    12 173 zł/m²

    0.97%
      r/r
    domek-ceny-mieszkan
    Ostatnie 6 miesięcy

Rynek mieszkań na sprzedaż na Zakrzowie - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek pierwotny - 101 ofert, rynek wtórny - 3 ofert
  • Średnia cena m² mieszkania na sprzedaż na Zakrzowie: 12 173 zł/m², w tym:
    • 2-pokojowe: 12 204 zł/m²
    • 3-pokojowe: 11 809 zł/m²
    • 4-pokojowe: 11 657 zł/m²
    • z balkonem: 11 880 zł/m²
    • z tarasem: 11 880 zł/m²
  • Najmniejszy metraż mieszkania na sprzedaż: 40 m²
  • Największy metraż mieszkania na sprzedaż: 84 m²
  • Procentowy podział mieszkań na sprzedaż wg powierzchni zewnętrznej: z balkonem - 100,0%

Wskaźniki rynku mieszkań na Zakrzowie

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 2,88%
  • Ceny mieszkań na sprzedaż na Zakrzowie są o 23,94% tańsze niż w Warszawie

Osiedla z największą liczbą ofert na rynku pierwotnym i wtórnym

  • Psie Pole-Zawidawie - 11 880 zł/m² (104 oferty)

Stan na dzień: 10.05.2026

Kalkulacje kredytu na mieszkanie

  • Średnia cena mieszkania na sprzedaż na Zakrzowie wynosi 707 826 zł, a więc rata kredytu hipotecznego na 30 lat przy oprocentowaniu 5,77% (WIBOR + marża banku) oraz wkładzie własnym 20% wynosi 3 312 zł.

Symulacja kredytu dotyczy okresu: maj 2026

Mieszkania na sprzedaż na Zakrzowie

Na Zakrzowie w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 104 mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości na Zakrzowie oferują do sprzedaży mieszkania o powierzchni od 40 do 84 m² od 2 do 6 pokoi. Obecna oferta mieszkań wygląda następująco:

  • mieszkania 2 pokoje (29 ofert)
  • mieszkania 3 pokoje (56 ofert)
  • mieszkania 4 pokoje (18 ofert)
  • mieszkania 5 pokoi (1 oferta)
  • mieszkania gotowe do odbioru (11 ofert)
  • mieszkania z tarasem (104 oferty)