Logo

Nowe mieszkanie, 61,89 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr A27

706 041 zł

11 408 zł /m²

cena rynkowa
Rata 3 303 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Jodłowicka 5

Wrocław, Maślice, Stabłowice, ul. Jodłowicka 5

SALON Z ANEKSEM19,06 m²SYPIALNIA14,65 m²SYPIALNIA12,92 m²ŁAZIENKA4,67 m²KORYTARZ10,59 m²BALKON2,87 m²
Wymiary mieszkania 61.89 m², A27
Jodłowicka 5 - zdjęcie nr 0
Jodłowicka 5 - zdjęcie nr 1
Jodłowicka 5 - zdjęcie nr 2
Jodłowicka 5 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 61.89 m², A27
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

61,89 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,50 m

Strony świata:

południe (S), wschód (E)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (2,87 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę