Logo

Nowe mieszkanie, 43,39 m², 2 pokoje, parter, oferta nr A5

560 078 zł

12 908 zł /m²

Rata 2 620 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Jodłowicka 5

Wrocław, Maślice, Stabłowice, ul. Jodłowicka 5

2 pokoje, mieszkanie 43,39 m², parter, oferta nr A5, Jodłowicka 5, Wrocław, Maślice, Stabłowice, ul. Jodłowicka 5
Jodłowicka 5 - zdjęcie nr 0
Jodłowicka 5 - zdjęcie nr 1
Jodłowicka 5 - zdjęcie nr 2
Jodłowicka 5 - zdjęcie nr 3
Jodłowicka 5 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 43.39 m², A5
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

43,39 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Termin oddania:

I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę