Logo

Nowe mieszkanie, 63,68 m², 3 pokoje, parter, oferta nr B.35

674 944 zł

10 599 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 158 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Parkove Love

Łódź, Bałuty, ul. Górnicza 12/14

3 pokoje, mieszkanie 63,68 m², parter, oferta nr B.35, Parkove Love, Łódź, Bałuty, ul. Górnicza 12/14
SALON Z ANEKSEM24,59 m²SYPIALNIA12,64 m²SYPIALNIA10,97 m²ŁAZIENKA4,76 m²WC1,79 m²KORYTARZ8,93 m²BALKON4,50 m²OGRÓDEK54,94 m²
Wymiary mieszkania 63.68 m², B.35
Wirtualna makieta 3D mieszkania 63.68 m², B.35
B_40B_39B_38B_34B_36B_37B_35B_2B_1B_3B_4
Plan piętra
Parkove Love - zdjęcie nr 0
Parkove Love - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 63.68 m², B.35
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

63,68 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,72 m

Strony świata:

wschód (E), zachód (W)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,50 m²), ogródek (54,94 m²)

Termin oddania:

30.04.2026 r.

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę