Logo

Nowe mieszkanie, 40,03 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr B.50

422 276 zł

10 549 zł /m²

okazyjna cena
Rata 1 976 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Parkove Love

Łódź, Bałuty, ul. Górnicza 12/14

2 pokoje, mieszkanie 40,03 m², piętro 2, oferta nr B.50, Parkove Love, Łódź, Bałuty, ul. Górnicza 12/14
SALON Z ANEKSEM21,31 m²SYPIALNIA10,75 m²ŁAZIENKA5,13 m²KORYTARZ2,84 m²BALKON4,35 m²
Wymiary mieszkania 40.03 m², B.50
Wirtualna makieta 3D mieszkania 40.03 m², B.50
B_15B_49B_11B_54B_53B_52B_48B_50B_51B_14B_10B_12B_13
Plan piętra
Parkove Love - zdjęcie nr 0
Parkove Love - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 40.03 m², B.50
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

40,03 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,72 m

Strony świata:

zachód (W)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,35 m²)

Termin oddania:

30.04.2026 r.

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę