Logo

Nowe mieszkanie, 78,90 m², 2 pokoje, 7 piętro, oferta nr G52

945 617 zł

11 985 zł /m²

Rata 4 424 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Startowe

Wrocław, Psie Pole-Zawidawie, Zakrzów, ul. Zatorska / al. Sobieskiego

2 pokoje, mieszkanie 78,90 m², piętro 7, oferta nr G52, Osiedle Startowe, Wrocław, Psie Pole-Zawidawie, Zakrzów, ul. Zatorska / al. Sobieskiego
SALON Z ANEKSEM25,18 m²SYPIALNIA18,60 m²ŁAZIENKA4,04 m²KORYTARZ3,17 m²BALKON10,80 m²
Wymiary mieszkania 78.9 m², G52
Osiedle Startowe - zdjęcie nr 0
Osiedle Startowe - zdjęcie nr 1
Osiedle Startowe - zdjęcie nr 2
Osiedle Startowe - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 78.9 m², G52
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

78,90 m²

Piętro:

7 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,66 m

Strony świata:

południowy zachód (SW)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (10,80 m²)

Termin oddania:

I etap - luty 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę