Logo
Filtry

Domy na sprzedaż Wrocław Zakrzów

Średnia cena m² domu na sprzedaż na Zakrzowie wynosi 
13 822 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 2 oferty

    Lista ofert

  • Dom bliźniak 71,74 m², Wrocław, Psie Pole-Zawidawie, Zakrzów, Paryska, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom bliźniak 71,74 m², Paryska, Psie Pole-Zawidawie

    W przypadku pytań zapraszam do kontaktu telefonicznego: 571 990 529, bądź do biura Novo Investing Sp. z o.o., które znajduje się przy ul. Walońskiej 7, 50-418 Wrocław.Polecam Państwu na sprzedaż nowoczesny dom dwurodzinny w zabudowie bliźniaczej, który zwraca uwagę atrakcyjnym designem oraz przestro...

    więcej »

    WRE Nieruchomości

    997 186 zł

    Wrocław, Psie Pole-Zawidawie, Zakrzów, Paryska

    3 pok.

    71,74 m²

  • Dom bliźniak 104,04 m², Wrocław, Psie Pole-Zawidawie, Zakrzów, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom bliźniak 104,04 m², Psie Pole-Zawidawie

    Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Wrocławia przy ul. Bora-Komorowskiego. To idealna propozycja dla rodzin oraz osób ceniących wygodę codziennego życia, przestrzeń i szybki dostęp do centrum oraz kluczowych punktów miasta. Przybliż...

    więcej »

    JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.

    1 430 000 zł

    Wrocław, Psie Pole-Zawidawie, Zakrzów

    4 pok.

    104,04 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »
    Reklama

Rynek domów na sprzedaż na Zakrzowie - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 2 ofert
  • Średnia cena m² domu na sprzedaż na Zakrzowie: 13 822 zł/m²
  • Najmniejszy metraż domu na sprzedaż: 72 m²
  • Największy metraż domu na sprzedaż: 104 m²

Wskaźniki rynku domów na Zakrzowie

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 34,62%
  • Ceny domów na sprzedaż na Zakrzowie są o 73,81% tańsze niż w Warszawie

Osiedla z największą liczbą ofert na rynku pierwotnym i wtórnym

  • Psie Pole-Zawidawie - średnia cena domu - 1 213 593 zł (2 oferty)

Stan na dzień: 10.05.2026

Kalkulacje kredytu na dom

  • Średnia cena domu na sprzedaż na Zakrzowie wynosi 1 213 593 zł, a więc rata kredytu hipotecznego na 30 lat przy oprocentowaniu 5,77% (WIBOR + marża banku) oraz wkładzie własnym 20% wynosi 5 678 zł.

Symulacja kredytu dotyczy okresu: maj 2026

Domy na sprzedaż na Zakrzowie

Na Zakrzowie w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 2 domów z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości na Zakrzowie oferują do sprzedaży domy o powierzchni od 72 do 104 m² od 3 do 4 pokoi. Obecna oferta domów wygląda następująco:

  • domy bliźniaki (2 oferty)

Wrocław Zakrzów - najczęściej zadawane pytania

Jaka jest średnia powierzchnia domu na Zakrzowie?

Średnia powierzchnia domu na sprzedaż na Zakrzowie wynosi obecnie 87,89 m².

Jaka jest średnia cena domu na sprzedaż na Zakrzowie?

Średnia cena domu na sprzedaż na Zakrzowie wynosi obecnie 1 213 593 zł.

Ile kosztuje najdroższy i najtańszy dom na sprzedaż na Zakrzowie?

Najdroższy dom na sprzedaż na Zakrzowie kosztuje 1 430 000 zł

Najtańszy dom na sprzedaż na Zakrzowie kosztuje 997 186 zł