Logo

Nowe mieszkanie, 64,10 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr F1-17

685 870 zł

10 700 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 209 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Na Koszutce II

Katowice, Śródmieście, Koszutka, ul. Słoneczna 1

3 pokoje, mieszkanie 64,10 m², piętro 2, oferta nr F1-17, Na Koszutce II, Katowice, Śródmieście, Koszutka, ul. Słoneczna 1
SALON Z ANEKSEM29,15 m²SYPIALNIA12,15 m²SYPIALNIA11,36 m²ŁAZIENKA4,49 m²KORYTARZ7,01 m²BALKON10,43 m²
Wymiary mieszkania 64.1 m², F1-17
Na Koszutce II - zdjęcie nr 1
Lokalizacja mieszkania 64.1 m², F1-17
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

64,10 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,57 m

Strony świata:

południe (S), zachód (W)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (10,43 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę