Logo

Nowe mieszkanie, 43,30 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr E48

606 200 zł

14 000 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 836 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Na Koszutce II

Katowice, Śródmieście, Koszutka, ul. Słoneczna 1

2 pokoje, mieszkanie 43,30 m², piętro 4, oferta nr E48, Na Koszutce II, Katowice, Śródmieście, Koszutka, ul. Słoneczna 1
Na Koszutce II - zdjęcie nr 0
Na Koszutce II - zdjęcie nr 1
Lokalizacja mieszkania 43.3 m², E48
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

43,30 m²

Piętro:

4 piętro

Garaż:

parking podziemny

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę