Logo

Nowe mieszkanie, 39,85 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr F1-23

466 245 zł

11 700 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 181 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Na Koszutce II

Katowice, Śródmieście, Koszutka, ul. Słoneczna 1

2 pokoje, mieszkanie 39,85 m², piętro 3, oferta nr F1-23, Na Koszutce II, Katowice, Śródmieście, Koszutka, ul. Słoneczna 1
SALON Z ANEKSEM21,80 m²SYPIALNIA10,30 m²ŁAZIENKA4,20 m²KORYTARZ3,61 m²BALKON2,48 m²
Wymiary mieszkania 39.85 m², F1-23
Na Koszutce II - zdjęcie nr 1
Lokalizacja mieszkania 39.85 m², F1-23
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

39,85 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,57 m

Strony świata:

południe (S), wschód (E)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (2,48 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę