Logo

Nowe mieszkanie, 65,41 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr B.08

1 066 343 zł

16 302 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 989 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Hi Mokotów

Warszawa, Ursynów, Wyczółki, ul. Bokserska 63

3 pokoje, mieszkanie 65,41 m², piętro 1, oferta nr B.08, Hi Mokotów, Warszawa, Ursynów, Wyczółki, ul. Bokserska 63
SALON Z ANEKSEM21,26 m²SYPIALNIA14,22 m²SYPIALNIA13,39 m²ŁAZIENKA4,20 m²ŁAZIENKA2,74 m²KORYTARZ9,46 m²BALKON6,88 m²
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

65,41 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,63 m

Strony świata:

północny zachód (NW), południowy wschód (SE)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,88 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę