Logo

Nowe mieszkanie, 51,05 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr B.43

941 085 zł

18 435 zł /m²

Rata 4 403 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Hi Mokotów

Warszawa, Ursynów, Wyczółki, ul. Bokserska 63

2 pokoje, mieszkanie 51,05 m², piętro 2, oferta nr B.43, Hi Mokotów, Warszawa, Ursynów, Wyczółki, ul. Bokserska 63
SALON15,03 m²KUCHNIA9,26 m²SYPIALNIA11,50 m²ŁAZIENKA3,81 m²GARDEROBA3,40 m²KORYTARZ8,03 m²BALKON6,24 m²
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

51,05 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,63 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,24 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę