Logo

Nowe mieszkanie, 43,85 m², 2 pokoje, parter, oferta nr P.1.0.07

666 553 zł

15 201 zł /m²

Rata 3 119 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Partynice House II

Wrocław, Krzyki-Partynice, ul. Kawalerzystów

2 pokoje, mieszkanie 43,85 m², parter, oferta nr P.1.0.07, Partynice House II, Wrocław, Krzyki-Partynice, Krzyki, ul. Kawalerzystów
SALON Z ANEKSEM24,84 m²SYPIALNIA10,68 m²ŁAZIENKA4,54 m²KORYTARZ3,94 m²TARAS7,58 m²OGRÓDEK24,69 m²
Wymiary mieszkania 43.85 m², P.1.0.07
Wirtualna makieta 3D mieszkania 43.85 m², P.1.0.07
P.1.0.07P.1.0.06P.1.0.05P.1.0.04P.1.0.03P.1.0.02P.2.0.03P.1.0.01P.2.0.02P.2.0.01
Plan piętra
Partynice House II - zdjęcie nr 0
Partynice House II - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 43.85 m², P.1.0.07
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

43,85 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,66 m

Strony świata:

północny zachód (NW)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (7,58 m²), ogródek (24,69 m²)

Termin oddania:

budynki P i R - I kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę