Logo

Nowe mieszkanie, 98,37 m², 4 pokoje, 3 piętro, oferta nr O.2.3.08

1 242 317 zł

12 629 zł /m²

Rata 5 812 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Partynice House II

Wrocław, Krzyki-Partynice, ul. Kawalerzystów

4 pokoje, mieszkanie 98,37 m², piętro 3, oferta nr O.2.3.08, Partynice House II, Wrocław, Krzyki-Partynice, Krzyki, ul. Kawalerzystów
Wirtualna makieta 3D inwestycji Partynice House II
Plan piętra
Partynice House II - zdjęcie nr 0
Partynice House II - zdjęcie nr 1
Partynice House II - zdjęcie nr 2
3
Lokalizacja mieszkania 98.37 m², O.2.3.08
Mapa
Rzut
Piętra
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

98,37 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,66 m

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (7,05 m²), balkon (4,05 m²)

Termin oddania:

budynek O - gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę