Logo

Nowe mieszkanie, 58,72 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr B56

998 827 zł

17 010 zł /m²

Rata 4 673 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Zakątek Włochy

Warszawa, Włochy, ul. Robotnicza 11/13

3 pokoje, mieszkanie 58,72 m², piętro 3, oferta nr B56, Zakątek Włochy, Warszawa, Włochy, ul. Robotnicza 11/13
SALON Z ANEKSEM23,16 m²SYPIALNIA11,13 m²SYPIALNIA8,80 m²ŁAZIENKA4,87 m²WC2,57 m²KORYTARZ8,19 m²BALKON4,83 m²
Wymiary mieszkania 58.72 m², B56
Wirtualna makieta 3D mieszkania 58.72 m², B56
B.3.56
Plan piętra
Zakątek Włochy - zdjęcie nr 0
Zakątek Włochy - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 58.72 m², B56
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

58,72 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,69 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,83 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę