Logo

Nowe mieszkanie, 37,70 m², 2 pokoje, parter, oferta nr A02

577 900 zł

15 329 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 704 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Zakątek Włochy

Warszawa, Włochy, ul. Robotnicza 11/13

2 pokoje, mieszkanie 37,70 m², parter, oferta nr A02, Zakątek Włochy, Warszawa, Włochy, ul. Robotnicza 11/13
SALON Z ANEKSEM16,32 m²SYPIALNIA12,15 m²ŁAZIENKA4,04 m²KORYTARZ5,20 m²TARAS4,16 m²OGRÓDEK17,40 m²
Wymiary mieszkania 37.7 m², A02
Wirtualna makieta 3D mieszkania 37.7 m², A02
A.0.02
Plan piętra
Zakątek Włochy - zdjęcie nr 0
Zakątek Włochy - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 37.7 m², A02
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

37,70 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,69 m

Strony świata:

południowy wschód (SE), południowy zachód (SW)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (4,16 m²), ogródek (17,40 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę