Logo

Nowe mieszkanie, 59,06 m², 3 pokoje, parter, oferta nr B49

981 648 zł

16 621 zł /m²

Rata 4 593 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Zakątek Włochy

Warszawa, Włochy, ul. Robotnicza 11/13

3 pokoje, mieszkanie 59,06 m², parter, oferta nr B49, Zakątek Włochy, Warszawa, Włochy, ul. Robotnicza 11/13
SALON Z ANEKSEM21,36 m²SYPIALNIA13,83 m²SYPIALNIA6,79 m²ŁAZIENKA6,50 m²KORYTARZ10,58 m²TARAS6,21 m²TARAS5,52 m²OGRÓDEK38,02 m²OGRÓDEK27,17 m²
Wymiary mieszkania 59.06 m², B49
Wirtualna makieta 3D mieszkania 59.06 m², B49
B.0.49
Plan piętra
Zakątek Włochy - zdjęcie nr 0
Zakątek Włochy - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 59.06 m², B49
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

59,06 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,69 m

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (6,21 m²), taras (5,52 m²), ogródek (38,02 m²), ogródek (27,17 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę