Logo

Nowe mieszkanie, 40,52 m², 2 pokoje, parter, oferta nr C62

683 337 zł

16 864 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 197 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Zakątek Włochy

Warszawa, Włochy, ul. Robotnicza 11/13

2 pokoje, mieszkanie 40,52 m², parter, oferta nr C62, Zakątek Włochy, Warszawa, Włochy, ul. Robotnicza 11/13
SALON Z ANEKSEM18,20 m²SYPIALNIA12,41 m²ŁAZIENKA4,17 m²KORYTARZ5,74 m²TARAS4,52 m²OGRÓDEK28,46 m²
Wymiary mieszkania 40.52 m², C62
Wirtualna makieta 3D mieszkania 40.52 m², C62
C.0.62
Plan piętra
Zakątek Włochy - zdjęcie nr 0
Zakątek Włochy - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 40.52 m², C62
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

40,52 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,69 m

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (4,52 m²), ogródek (28,46 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę