zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Mieszkania Gdańsk Śródmieście

Więcej opcji:
wybierz z listy
Piętro:
Liczba pięter w budynku:
Typ mieszkania:
Typ budynku:
Położenie:
Standard wykończenia:
Opcje dodatkowe:
Wyświetlanie wyników:
Wiek nieruchomości:
Numer oferty:
Ulica:
Słowa kluczowe:
Nazwa inwestycji:
Ogłoszeniodawcy:
Wybrane filtry:
Czekaj...
Wyszukuję...
  • Oglądane (0)
  • Zapamiętane (0)

Gdańsk Śródmieście Mieszkania

Dzielnica Śródmieście położona jest w centralnej części Gdańska. Nie ma dużej powierzchni, mimo to jest druga pod względem ilości mieszkańców. Dzielnica w dużym stopniu pełni funkcje reprezentacyjne oraz administracyjne. Mieści się tu wiele zabytków, które głównie w okresie wakacyjnym przyciągają wielu turystów z Polski i z zagranicy. Do innych części miasta możemy dotrzeć również tramwajem, autobusem lub Szybką Koleją Miejską.

Mieszkania na sprzedaż w Śródmieściu stanowią dużą liczbę wszystkich nieruchomości w tej dzielnicy. Znajdziemy tu wiele nowych inwestycji od dewelopera, odznaczających się wysokim standardem wykończenia, zarówno ukończonych jak i tych w budowie. Mieszkania na wynajem na Śródmieściu to zazwyczaj mieszkania w nowym budownictwie i podwyższonym standardzie lecz także możemy znaleźć starsze budownictwo gdzie cena najmu będzie znacznie niższa.
Reklama
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 12 937 osób