zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

ROBYG Grupa Deweloperska

Grupa Deweloperska ROBYG realizuje wysokiej jakości inwestycje mieszkaniowe w najlepszych lokalizacjach Trójmiasta i okolic.

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Gdańsk

Opis firmy - ROBYG Grupa Deweloperska

Dla firmy Robyg każdy jest wyjątkowy. U nas znajdziesz mieszkanie, apartament, dom oraz siedzibę dla swojej działalności. Jako spółka notowana na Giełdzie Papierów Wartosciowych w Warszawie, ROBYG stawia na pełną przejrzystość i otwartą komunikację z rynkiem. Zaufanie, zarówno inwestorów, jak i klientów, jest jednym z najcenniejszych kapitałów firmy.

Misją grupy ROBYG jest dostarczanie klientom apartamentów oraz mieszkań o wysokiej jakości, dostępnych na przystępnie skalkulowanym poziomie cenowym. Zaprojektowane z niezwykłą starannością i wyobraźnią zawsze znajdują się w najlepszych lokalizacjach. Są zarówno eleganckie, jak i nowoczesne. Do ich budowy wykorzystywane są najwyższej jakości materiały, a nad przebiegiem procesu inwestycyjnego czuwają wysokiej klasy specjaliści. Pragniemy, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani faktem posiadania własnego mieszkania. Dlatego tak dużą wagę przywiązujemy zarówno do właściwej realizacji naszych projektów, jak i późniejszych kontaktów z użytkownikami.


ROBYG Grupa Deweloperska - powiązane wiadomości i promocje

Więcej wiadomości

Nasza oferta

63 oferty

Sortuj według: najnowsze
Filtruj Sortuj
Wybrane filtry:
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 13 368 osób