zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Więcej opcji:
wybierz z listy
Cena najmu (zł):
Piętro:
Liczba pięter w budynku:
Typ mieszkania:
Typ budynku:
Położenie:
Opcje dodatkowe:
Wyświetlanie wyników:
Wiek nieruchomości:
Standard wykończenia:
Numer oferty:
Ulica:
Termin realizacji:
Czynsz (zł):
Wysokość mieszkania (m):
Powierzchnia balkonu lub tarasu (m²):
Metraż salonu (m²):
Metraż sypialni (m²):
Sypialnia:
Układ:
Kuchnia:
Łazienka:
Mieszkanie:
Garaż:
Balkon, taras, ogródek:
Osiedle:
Budynek:
Okna:
Okolica:
Oferty specjalne:
Mapa
Lista
20 ofert
Sortuj: najnowsze
Filtruj Sortuj
20 ofert
Wybrane filtry:
Wyszukuję...
zamknij
Zobacz także
● mieszkania do wynajęcia 1 pokojowe śródmieście ● mieszkania do wynajęcia 2 pokojowe śródmieście ● mieszkania do wynajęcia 3 pokojowe śródmieście ● mieszkania do wynajęcia z windą śródmieście ● mieszkania do wynajęcia z tarasem śródmieście ● mieszkania do wynajęcia z oddzielną kuchnią śródmieście ● mieszkania do wynajęcia od 30 m² do 40 m² śródmieście ● mieszkania do wynajęcia od 50 m² do 55 m² śródmieście ● mieszkania do wynajęcia od 55 m² do 60 m² śródmieście ● mieszkania do wynajęcia od 60 m² do 70 m² śródmieście ● mieszkania do wynajęcia od 70 m² do 80 m² śródmieście ● mieszkania do wynajęcia wrzeszcz ● mieszkania do wynajęcia chełm ● mieszkania do wynajęcia siedlce ● mieszkania do wynajęcia osowa ● mieszkania do wynajęcia piecki-migowo ● mieszkania do wynajęcia brzeźno ● mieszkania do wynajęcia kokoszki ● mieszkania do wynajęcia orunia-św. wojciech-lipce ● mieszkania do wynajęcia przeróbka ● mieszkania do wynajęcia oliwa ● mieszkania do wynajęcia wrzeszcz górny ● mieszkania do wynajęcia morena ● mieszkania do wynajęcia ujeścisko ● mieszkania do wynajęcia zakoniczyn ● mieszkania do wynajęcia żabianka ● mieszkania do wynajęcia orunia ● mieszkania do wynajęcia jelitkowo ● mieszkania do wynajęcia stare miasto ● mieszkania do wynajęcia rajska gdańsk ● mieszkania do wynajęcia rzeczypospolitej gdańsk ● mieszkania do wynajęcia homera gdańsk ● mieszkania do wynajęcia szeroka gdańsk ● mieszkania do wynajęcia wypoczynkowa gdańsk ● mieszkania do wynajęcia parysa gdańsk ● mieszkania do wynajęcia porębskiego gdańsk ● mieszkania do wynajęcia sienna gdańsk ● mieszkania do wynajęcia chmielna gdańsk ● mieszkania do wynajęcia startowa gdańsk ● mieszkania do wynajęcia chłopska gdańsk
Zobacz oferowane w okolicy
  • Oglądane (0)
  • Zapamiętane (0)

EKSPERCI W ŚRÓDMIEŚCIU

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Zapytaj lokalnego pośrednika!

Mieszkania Gdańsk Śródmieście Wynajem

Gdańsk – hanzeatyckie miasto, stolica województwa pomorskiego, ośrodek aglomeracji trójmiejskiej. To właśnie tu znajdują się zabytki, będące symbolem historycznej spuścizny. Najwięcej z nich usytuowanych jest w Śródmieściu, które stanowi centralną dzielnicę Gdańska. Co przyciąga tu osoby poszukujące mieszkania do wynajęcia Gdańsk Śródmieście?

Atrakcyjna lokalizacja to nie wszystko

Śródmieście jest jedną z 35 dzielnic Gdańska, usytuowaną wzdłuż obu stron rzeki Motławy. To zarówno reprezentacyjna, jak i administracyjna część miasta, w skład której wchodzi aż 11 osiedli. Dogodna lokalizacja sprawia, że niemal wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Mieszkańcy doceniają dobre rozwiązania komunikacyjne, bliskość terenów zielonych i silnie rozwiniętą infrastrukturę handlową. To wszystko jednak składa się na koszty, jakie wiążą się z mieszkaniem w dzielnicy.

Mieszkania do wynajęcia Gdańsk Śródmieście stanowią często poszukiwany obiekt. Najemcy to przede wszystkim studenci oraz rodziny z dziećmi, którzy stawiają na bliskość szkół i uczelni wyższych. W Śródmieściu znajdują się przedszkola, szkoły podstawowe, licea oraz szkoły wyższe, zapewniające dostęp do oferty edukacyjnej na wysokim poziomie.

Gdańskie centrum kultury

Dzielnica Śródmieście stanowi kulturowy ośrodek spotkań. W pobliżu starówki zgromadzone są restauracje i puby, oferujące wykwintne dania i trunki, a także niepowtarzalne widoki na zabytkową część miasta. Nie brakuje tu instytucji kultury i sztuki, wśród których na uwagę zasługują Muzeum II Wojny Światowej czy Gdański Teatr Szekspirowski.

W Śródmieściu coraz więcej znajduje się ulic przeznaczonych wyłącznie dla pieszych oraz terenów o potencjale rekreacyjnym. Dużym zainteresowaniem cieszy się zrewitalizowany Fort Góry Gradowej, skąd rozpościera się piękny widok na centrum miasta oraz Biskupia Górka, znajdująca się po zachodniej stronie Śródmieścia Historycznego. W Śródmieściu, pomimo gęstej zabudowy, nadal znajduje się sporo terenów poprzemysłowych, które ulegają stopniowemu zagospodarowaniu. W tych miejscach powstaje zabudowa mieszkalno-usługowa, oferująca zarówno mieszkania do wynajęcia Gdańsk Śródmieście, jak i obiekty na sprzedaż czy przeznaczone do celów handlowych.

Służba zdrowia

Śródmieście to gęsto zaludniona dzielnica. Mieszkają tu zarówno studenci, rodziny z dziećmi, jak i seniorzy, a każda z tych grup wymaga konkretnej opieki medycznej. Na szczęście w tej dzielnicy nie ma problemu z dostępem do tego typu świadczeń. Na terenie Śródmieścia działa kilka przychodni, a także szpital Copernicus oraz Centrum Zdrowia ENTER-MED.

Inwestycje mieszkalne i rozwojowe

Biuro Rozwoju Gdańska dopełnia wszelkich starań, aby uatrakcyjnić dzielnicę dla swoich mieszkańców. Wśród planowanych inwestycji znajdują się między innymi przebudowa konstrukcji mostów, nowe mariny na kanale i możliwość cumowania jednostek przy wybranych nabrzeżach. Ponadto rewitalizacji stale podlegają tereny zielone, planowany jest rozwój obiektów sportowo-rekreacyjnych oraz inwestycji oferujących mieszkania do wynajęcia Gdańsk Śródmieście oraz nieruchomości na sprzedaż.
Mapa
Lista
Reklama
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 26 276 osób
Chcę otrzymywać premierowe oferty oraz informacje o promocjach
Później
Tak
Wystąpił błąd, nie udało się wysłać danych.
Oferta, do której wysłano zgłoszenie jest nieaktywna. Zapisz się na nasz newsletter, aby dowiedzieć o się pierwszy o podobnych ofertach.
Drogi użytkowniku, ciastka zostały usunięte.
Wystąpił nieoczekiwany błąd, nie udało się wysłać danych, proszę odświeżyć stronę.
Dziękujemy, wkrótce otrzymasz od nas pierwsze informacje o podobnych ofertach i promocjach.