Nowe mieszkania Gdańsk Śródmieście - rynek pierwotny

Znaleziono 390 ofert w 5 inwestycjach
FILTRUJ
Wyszukuję...
Dowiedz się pierwszy
  • Premiery mieszkaniowe
  • Rabaty i promocje
  • Specjalne oferty
Dbamy o bezpieczeństwo Twoich Danych (RODO). Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Administratorem danych osobowych jest: Tabelaofert.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Marcina Flisa 4, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS0000315301, NIP: 5222895454, REGON: 361337790.
Z inspektorem ochrony danych można się skontaktować wysyłając wiadomość na adres e-mail: iod@tabelaofert.pl.

Informujemy, iż:

  • Podanie przez Użytkownika danych osobowych jest dobrowolne, jednakże w celu realizacji usługi niezbędne;
  • Dane osobowe Użytkownika są przetwarzane przez Administratora w celu realizacji usługi za zgodą Użytkownika na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a), b) i f) RODO;
  • Użytkownik ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie;
  • Dane osobowe nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim bez wyraźnej zgody Użytkownika z zastrzeżeniem instytucji upoważnionych prawem;
  • Dane osobowe Użytkownika nie będą przekazywane do państwa trzeciego bez wyraźnej zgody Użytkownika;
  • Dane osobowe Użytkownika będą przechowywane przez Administratora od momentu ich powierzenia przez Użytkownika do momentu cofnięcia przez Użytkownika zgody, za wyjątkiem prawnie usprawiedliwionych celów Administratora;
  • Każdy Użytkownik ma prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Użytkownika narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Mieszkania od Dewelopera Gdańsk Śródmieście

Śródmieście to jedna z 35 dzielnic Gdańska, usytuowana w środkowo-wschodniej części miasta. Dzielnica leży po obu stronach Motławy i stanowi najczęściej odwiedzany punkt turystyczny. W zabudowie dominują zabytkowe kamienice, choć ostatnie lata to czas wielu inwestycji, których efektem są nowe mieszkania Gdańsk Śródmieście.

Reprezentacyjna funkcja dzielnicy

Śródmieście to pełna uroku dzielnica Gdańska, która z uwagi na liczne zabytki stanowi funkcję reprezentatywną. W części północnej dzielnicy znajduje się osiedle Stare Miasto, gdzie znajdują się zabytki powstałe po II Wojnie Światowej. Są to m.in. Ratusz Starego Miasta, kościół Św. Katarzyny, Wielki Młyn czy budynek Poczty Polskiej. Największą atrakcją Śródmieścia jest bez wątpienia Główne Miasto, skupiające zabytki, będące dziełem światowej sławy architektów. Fontanna Neptuna, Dwór Artusa, Brama Żuraw czy gotycko-renesansowy Ratusz Głównego Miasta to tylko kilka spośród imponującej liczby zabytków.

Śródmieście skupia łącznie aż 11 osiedli. Powierzchnia dzielnicy nie jest duża, lecz dosyć mocno zaludniona. Z uwagi na dostęp do atrakcji, zabytków i punktów usługowych, cieszy się zainteresowaniem rodzin z dziećmi, biznesmenów oraz studentów. Z myślą o nich stale powstają nowe mieszkania Gdańsk Śródmieście, oferujące lokale w atrakcyjnych punktach.

Życie w bezpiecznej okolicy

W Śródmieściu panuje nieustanny zgiełk – tę część miasta tłumnie odwiedzają turyści niemal o każdej porze roku. Dzielnica jest kulturowym i rozrywkowym centrum, dając możliwość świetnej zabawy każdej grupie wiekowej. Znajdują się tu restauracje i puby, gdzie można skosztować doskonałych dań oraz trunków, odwiedzić muzea, galerie sztuki, biblioteki i teatry.

Czy życie w tej części miasta jest bezpieczne? Owszem, Gdańsk w rankingach polskich miast plasuje się na wysokiej pozycji pod względem bezpieczeństwa. System monitoringu jest tu bardzo dobrze rozwinięty, zapewniając spokojny spacer po zmroku nie tylko mieszkańcom, ale i przyjezdnym. Śródmieście jest bardzo popularną lokalizacją, co skłania deweloperów do kolejnych inwestycji. W ostatnich latach powstało tu wiele apartamentowców, oferujących nowe mieszkania Gdańsk Śródmieście, wykończonych na wysoki standard. Z uwagi na mocno rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową, dzielnica stanowi doskonałe miejsce na inwestycje.

Transport miejski

Dzielnica może pochwalić się świetnie rozwiniętą komunikacją miejską. Mieszkańcy oraz turyści mogą korzystać aż z 11 linii tramwajowych, które kursują całorocznie, a także z dodatkowych 3 linii, czynnych sezonowo. Ponadto na terenie miasta kursuje ponad 80 linii autobusowych, z których znaczna część przebiega właśnie przez Śródmieście. Transport samochodem z obrzeży dzielnicy do ścisłego centrum zajmie nie więcej niż 10 minut, choć zmienia się to w godzinach szczytu oraz rano. Miłośnicy jednośladów bez problemu mogą poruszać się po tej części miasta, korzystając z wypożyczalni rowerowych oraz ścieżek, które powstały z myślą o tym środku transportu.
Promocje
i premiery mieszkaniowe
Zapisz się na newsletter
i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 29 867 osób
UP