zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Euro Styl SA

Euro Styl SA to deweloper mieszkaniowy z siedzibą w Gdańsku. Oferuje mieszkania na sprzedaż w Gdańsku, Gdyni, Pruszczu Gdańskim i Olsztynie.
telefon:
pokaż numer telefonu
Znajdź nas na:

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania, lokale użytkowe
  • Gdańsk, Gdynia

Opis firmy - Euro Styl

Euro Styl Spółka Akcyjna prowadzi działalność deweloperską od 2007 roku.

Dzięki dużemu kapitałowi spółka w krótkim czasie osiągnęła pozycję jednego z liderów na trójmiejskim rynku mieszkaniowym. Od początku działalności zrealizowała piętnaście inwestycji mieszkaniowych, w których znalazło się ponad 3000 mieszkań o łącznej powierzchni ponad 220 tysięcy mkw.

EURO STYL specjalizuje się w budownictwie mieszkaniowym – jedno- i wielorodzinnym, zarówno w segmencie popularnym, jak  i o podwyższonym standardzie. Od 2011 roku firma działa również na rynku nieruchomości komercyjnych – w tym obszarze zrealizowała do tej pory kameralny biurowiec Opera Office oraz kompleks BPH Office Park, zaś obecnie prowadzi prace przy budowie pierwszej inwestycji biurowej w Gdyni – parku biurowego Tensor oraz modernizuje obiekt C200 w Gdańsku.

Z myślą o komforcie swoich Klientów indywidualnych EURO STYL we współpracy z renomowanym biurem projektowym przygotował autorski program wykończenia mieszkań pod klucz oraz stworzył dział kredytów hipotecznych, który wspomaga Klientów nie tylko w kwestiach związanych z finansowaniem nieruchomości, ale także służy doradztwem w zakresie konsolidacji zobowiązań czy refinansowania.

Euro Styl - powiązane wiadomości

Więcej wiadomości

Nasza oferta

112 ofert

Sortuj według: najnowsze
Filtruj Sortuj
Wybrane filtry: