Mieszkania na sprzedaż Gdańsk Śródmieście

Znaleziono 109 ofert
Wyszukuję...
WSZYSTKIE OFERTY
Mieszkanie trzypokojowe 67,41 m², Gdańsk, Śródmieście, Przytulna, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
791 000 zł
Mieszkanie trzypokojowe 83,00 m², Gdańsk, Śródmieście, Chmielna, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
2 028 355 zł
Mieszkanie trzypokojowe 58,00 m², Gdańsk, Śródmieście, Podwale Staromiejskie, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
745 000 zł
Mieszkanie trzypokojowe 55,90 m², Gdańsk, Śródmieście, Siennicka, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
665 000 zł
Mieszkanie czteropokojowe 93,32 m², Gdańsk, Śródmieście, Stara Stocznia, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
2 800 000 zł
Dowiedz się pierwszy
  • Premiery mieszkaniowe
  • Rabaty i promocje
  • Specjalne oferty
Dbamy o bezpieczeństwo Twoich Danych (RODO). Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Administratorem danych osobowych jest: Tabelaofert.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Marcina Flisa 4, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS0000315301, NIP: 5222895454, REGON: 361337790.
Z inspektorem ochrony danych można się skontaktować wysyłając wiadomość na adres e-mail: iod@tabelaofert.pl.

Informujemy, iż:

  • Podanie przez Użytkownika danych osobowych jest dobrowolne, jednakże w celu realizacji usługi niezbędne;
  • Dane osobowe Użytkownika są przetwarzane przez Administratora w celu realizacji usługi za zgodą Użytkownika na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a), b) i f) RODO;
  • Użytkownik ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie;
  • Dane osobowe nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim bez wyraźnej zgody Użytkownika z zastrzeżeniem instytucji upoważnionych prawem;
  • Dane osobowe Użytkownika nie będą przekazywane do państwa trzeciego bez wyraźnej zgody Użytkownika;
  • Dane osobowe Użytkownika będą przechowywane przez Administratora od momentu ich powierzenia przez Użytkownika do momentu cofnięcia przez Użytkownika zgody, za wyjątkiem prawnie usprawiedliwionych celów Administratora;
  • Każdy Użytkownik ma prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Użytkownika narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Mieszkanie trzypokojowe 76,00 m², Gdańsk, Śródmieście, Jacka Malczewskiego, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
1 120 000 zł
Mieszkanie czteropokojowe 65,00 m², Gdańsk, Śródmieście, Ogarna, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
975 000 zł
Kawalerka 26,83 m², Gdańsk, Śródmieście, Toruńska, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
600 000 zł
Mieszkanie dwupokojowe 45,70 m², Gdańsk, Śródmieście, STARA STOCZNIA, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
1 057 500 zł

Mieszkania Gdańsk Śródmieście Sprzedaż

Śródmieście to historyczna dzielnica Gdańska, zlokalizowana w środkowo-wschodniej części miasta. Liczne atrakcje przyciągają nie tylko mieszkańców, ale i turystów, którzy odwiedzają to miejsce przez cały rok. Nic dziwnego – historyczne zabytki, doskonała oferta gastronomiczna, urokliwe uliczki zabudowane pięknymi kamienicami, a wszystko to skupione wokół rzeki Motławy sprawia, że wizyta w tej części miasta jest niezapomnianym przeżyciem.

Okolica, w której warto zamieszkać

Śródmieście jest dzielnicą pełną niezwykłości. Panuje tu wyjątkowa atmosfera, której na próżno szukać w innych miastach. Zróżnicowany krajobraz przyciąga rodziny z dziećmi i seniorów, którzy poszukują mieszkania na sprzedaż Gdańsk Śródmieście. Teren wyróżnia się bogactwem handlowo-usługowym, łatwym dostępem do oferty edukacyjnej, doskonałą komunikacją z pozostałymi dzielnicami miasta i licznymi placówkami, które realizują świadczenia z zakresu służby zdrowia.

Władze miasta nieustannie pracują nad tym, by dzielnica była bezpieczna dla mieszkańców oraz odwiedzających ją turystów. Rozwinięto sieć monitoringu, co pozwala na przechadzki o dowolnej porze dnia i nocy. Ogromną zaletą Gdańska jest fakt, że zajmuje wysoką pozycję wśród najbezpieczniejszych miast Polski.

Szeroka oferta edukacyjna

W Śródmieściu znajdują się placówki edukacyjne, które wyróżniają się bardzo wysokim poziomem nauczania. Warto wspomnieć o państwowych i prywatnych żłobkach oraz przedszkolach, w tym przedszkolach językowych, które w przystępny sposób kształcą maluchy również w obcym języku. Kilkanaście szkół podstawowych zapewnia szeroką i zróżnicowaną ofertę edukacyjną wraz z ciekawym pakietem zajęć pozalekcyjnych.

Starsi uczniowie również mają w czym wybierać. Na terenie dzielnicy znajdują się licea i technika, w tym Gdańskie Liceum Autonomiczne, które przyciąga również uczniów spoza dzielnicy. W Śródmieściu funkcjonuje także Szkoła Muzyczna I i II stopnia oraz Zespół Szkół Samochodowych.

Oferta dla przyszłych studentów jest bardzo atrakcyjna. Na terenie Śródmieścia znajduje się Akademia Sztuk Pięknych, Gdańska Wyższa Szkoła Humanistyczna, Wyższa Szkoła Społeczno-Ekonomiczna oraz Wyższa Szkoła Ateneum. Prężnie działa także Uniwersytet Trzeciego Wieku.

Zieleń cieszy oko

Gęsta zabudowa dzielnicy nie stanowi żadnego problemu dla osób szukających mieszkania na sprzedaż Gdańsk Śródmieście. Mieszkańcy mają do dyspozycji sporo miejsc, w które mogą udać się na spacer w rodzinnym gronie. Najchętniej uczęszczany zieleniec to Park Świętopełka oraz Park Niemena, choć równie przyjazną przestrzeń publiczną stanowi skwer wokół Pomnika Króla Jana III Sobieskiego.

W okolicy wciąż powstają nowe inwestycje dla osób poszukujących nieruchomości. Mieszkania na sprzedaż Gdańsk Śródmieście można łatwo znaleźć zarówno wśród ofert z rynku wtórnego, jak i pierwotnego. Lokale znajdują się w przedwojennych kamienicach, nowoczesnych budynkach, a także w blokach z lat 90. Znakomitym miejscem na poszukiwanie swojego mieszkania są agencje nieruchomości.
Promocje
i premiery mieszkaniowe
Zapisz się na newsletter
i dowiedz się pierwszy
Subskrybują już 28 803 osoby
UP