Mieszkania

Znaleziono 49 619 ofert
Wyszukuję...
OFERTY TOP
WSZYSTKIE OFERTY
Reklama
Reklama
Reklama
Dowiedz się pierwszy
  • Premiery mieszkaniowe
  • Rabaty i promocje
  • Specjalne oferty
Dbamy o bezpieczeństwo Twoich Danych (RODO). Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Administratorem danych osobowych jest: Tabelaofert.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Marcina Flisa 4, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS0000315301, NIP: 5222895454, REGON: 361337790.
Z inspektorem ochrony danych można się skontaktować wysyłając wiadomość na adres e-mail: iod@tabelaofert.pl.

Informujemy, iż:

  • Podanie przez Użytkownika danych osobowych jest dobrowolne, jednakże w celu realizacji usługi niezbędne;
  • Dane osobowe Użytkownika są przetwarzane przez Administratora w celu realizacji usługi za zgodą Użytkownika na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a), b) i f) RODO;
  • Użytkownik ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie;
  • Dane osobowe nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim bez wyraźnej zgody Użytkownika z zastrzeżeniem instytucji upoważnionych prawem;
  • Dane osobowe Użytkownika nie będą przekazywane do państwa trzeciego bez wyraźnej zgody Użytkownika;
  • Dane osobowe Użytkownika będą przechowywane przez Administratora od momentu ich powierzenia przez Użytkownika do momentu cofnięcia przez Użytkownika zgody, za wyjątkiem prawnie usprawiedliwionych celów Administratora;
  • Każdy Użytkownik ma prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Użytkownika narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Mieszkanie dwupokojowe 52,16 m², Kraków, Podgórze Duchackie, Podgórze Duchackie, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
661 910 zł
Mieszkanie dwupokojowe 24,50 m², Warszawa, Ochota, Grójecka, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
435 000 zł
Mieszkanie dwupokojowe 34,50 m², Wrocław, Psie Pole-Zawidawie, Sołtysowice, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
354 950 zł
Mieszkanie trzypokojowe 37,15 m², Rydułtowy, Krzyżkowicka, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
169 000 zł
Mieszkanie dwupokojowe 40,00 m², Poznań, Górki, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
489 000 zł
Mieszkanie dwupokojowe 45,07 m², Kraków, Podgórze Duchackie, Kamieńskiego - okolice, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
559 000 zł

Mieszkania na sprzedaż i do wynajęcia

Rynek polskich nieruchomości nieustannie się rozwija. Oferta mieszkań na sprzedaż, zarówno na rynku wtórnym, jak i pierwotnym, błyskawicznie wzrasta. Deweloperzy wznoszą apartamentowce, a także całe osiedla, oferując nabywcom mieszkania w komfortowych warunkach. Zarządcy natomiast przygotowują nieruchomości na sprzedaż i do wynajęcia, zachęcając dogodną lokalizacją i wysokim standardem wykończenia wnętrz.

Dogonić Europę

Brak długoterminowych zobowiązań czy duża elastyczność to cechy, którymi kuszą potencjalnych najemców osoby wynajmujące nieruchomości. Niestety mieszkania na wynajem cieszą się o wiele mniejszą popularnością wśród rodaków, w porównaniu do skali tych działań w zachodniej części Europy. Można to wytłumaczyć faktem, że stosunek dochodów do kwot wynajmu jest zbyt wysoki. Polacy zdecydowanie preferują własny kąt, stąd też rosnący popyt na zakup nieruchomości oraz kredyty hipoteczne.

Gdzie znaleźć mieszkania na wynajem?

Nie ulega wątpliwości, że w średnich i dużych miastach oferta nieruchomości do wynajęcia ma sporą rozpiętość. Najwięcej ogłoszeń dotyczy osiedli, w których dominują budynki z wielkiej płyty oraz bloki wybudowane w latach 70. i 80. Polacy – z uwagi na popularny model rodziny 2+1 oraz 2+2 – najczęściej wybierają mieszkania dwu- lub trzypokojowe, choć równie dużym zainteresowaniem cieszą się też kawalerki.

Gdzie najchętniej zamieszkują rodacy? Wszystko zależy od indywidualnych wymagań, jednak najczęściej decyzja pada na lokalizację w centrach miast lub okolicach dobrze skomunikowanych z aglomeracją. Mieszkania są szybko wynajmowane, jeśli w pobliżu znajdują się placówki edukacyjne i zdrowotne, a także sklepy i centra handlowe, w których można dokonać zakupu podstawowych produktów.

Mieszkania na sprzedaż – rynek wtórny

Od kilku lat trwa prawdziwy boom na zakup nieruchomości. Widać to szczególnie w sektorze bankowym, gdzie rośnie zainteresowanie ofertą hipoteczną. Polacy decydują się na zakup własnego mieszkania, ponieważ miesięczny koszt jego spłaty jest porównywalny do ceny najmu.

Najwięcej ogłoszeń pochodzi z rynku wtórnego, gdzie ceny nieruchomości są znacznie niższe od ofert deweloperskich. Przedmiotem kupna są przede wszystkim mieszkania 2- i 3-pokojowe, zlokalizowane zarówno w centrum, jak i na dużych osiedlach. Na ostateczną decyzję wpływa przede wszystkim cena mieszkania. Najbardziej atrakcyjne oferty dotyczą nieruchomości znajdujących się z dala od centrum, co jednak wiąże się z dłuższym dojazdem do pracy.

Mieszkania na sprzedaż z rynku pierwotnego

Deweloperzy doskonale orientują się w aktualnych potrzebach swoich nabywców. Nowoczesne mieszkania, a właściwie apartamentowce, znajdują się w ścisłym centrum lub na obrzeżach miast, gdzie wśród ciszy i zieleni panuje kameralna atmosfera. Obiekty powstają w miejscach bardzo dobrze skomunikowanych z pozostałą częścią miasta, nierzadko też okolica stanowi samowystarczalne osiedle, w którym usługi i handel zaspokajają wszelkie potrzeby mieszkańców.
Promocje
i premiery mieszkaniowe
Zapisz się na newsletter
i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 28 457 osób
UP