zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Mieszkania Gdańsk

Więcej opcji:
wybierz z listy
Piętro:
Liczba pięter w budynku:
Typ mieszkania:
Typ budynku:
Położenie:
Standard wykończenia:
Opcje dodatkowe:
Wyświetlanie wyników:
Wiek nieruchomości:
Numer oferty:
Ulica:
Słowa kluczowe:
Nazwa inwestycji:
Ogłoszeniodawcy:
Wybrane filtry:
Czekaj...
Wyszukuję...
  • Oglądane (0)
  • Zapamiętane (0)

Mieszkania w Gdańsku

Gdańsk położony jest w północnej części kraju nad morzem Bałtyckim. Wraz z Sopotem i Gdynią tworzy Trójmiasto – jeden z największych w Polsce obszarów metropolitarnych. Gdańsk jest ważnym europejskim ośrodkiem gospodarczym, naukowym, turystycznym i kulturalnym. Dobra komunikacja z innymi regionami Polski i Europy, którą zapewniają obecne na jego terenie lotnisko i port, przyczynia się do ciągłego rozwoju miasta.

Wiele osób wybiera Gdańsk jako nowe miejsce do zamieszkania, w wyniku czego obserwuje się duże zainteresowanie mieszkaniami na sprzedaż oraz mieszkania do wynajęcia.

Wraz z rozwojem gospodarki wzrasta liczba nowych inwestycji mieszkaniowych. Ceny mieszkań w Gdańsku, zarówno na rynku pierwotnym jak i wtórnym, są bardzo zróżnicowane, uzależnione od lokalizacji. Luksusowe apartamenty można znaleźć w dzielnicach znajdujących się w pobliżu zatoki takich jak Brzeźno, Jelitkowo czy Oliwa. Tańsze mieszkania w dzielnicach położonych na obrzeżach miasta np. Jasień, Kokoszki czy Chełm.

Oferta mieszkań do wynajęcia, skierowana w znacznej części do studentów trójmiejskich uczelni. Największym zainteresowaniem cieszą się małe jedno-, dwupokojowe mieszkania we Wrzeszczu, Zaspie i Przymorzu.
Reklama
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 13 368 osób