Logo

Nowe mieszkanie, 56,24 m², 3 pokoje, parter, oferta nr A09

901 977 zł

16 038 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 220 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Zakątek Włochy

Warszawa, Włochy, ul. Robotnicza 11/13

3 pokoje, mieszkanie 56,24 m², parter, oferta nr A09, Zakątek Włochy, Warszawa, Włochy, ul. Robotnicza 11/13
SALON Z ANEKSEM18,96 m²SYPIALNIA11,72 m²SYPIALNIA11,21 m²ŁAZIENKA5,27 m²WC1,72 m²KORYTARZ7,36 m²TARAS4,77 m²OGRÓDEK52,46 m²
Wymiary mieszkania 56.24 m², A09
Wirtualna makieta 3D mieszkania 56.24 m², A09
A.0.09
Plan piętra
Zakątek Włochy - zdjęcie nr 0
Zakątek Włochy - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 56.24 m², A09
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

56,24 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,69 m

Strony świata:

północny zachód (NW), południowy zachód (SW)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (4,77 m²), ogródek (52,46 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę