Doskonała nadmorska lokalizacja, nowoczesna architektura, kameralna przystań z sielskim widokiem na morze, bogata oferta kulturalna, miejsca nieodkryte, dzikie, ciche – Darłówko oferuje wszystko to, czego pragniemy podczas wypoczynku. Miasto gwarantuje mnóstwo atrakcji – zarówno na weekendowy trip, jak i na dłuższy urlop. Tutaj czas płynie swoim spokojnym nurtem, tutaj zaczerpniesz energii z natury, jodu i sosnowego lasu, bo tutaj powstaje Nautic Park – inwestycja Proxin Investment, w której wypoczniesz będąc na swoim lub zarobisz na wynajmie. Projekt już się toczy a sprzedaż właśnie wystartowała.


Urokliwy zakątek nad Bałtykiem

2019-10-25

W nadmorskiej miejscowości Sarbinowo, tuż przy plaży, znajduje się wyjątkowy kompleks apartamentowy realizowany przez Baltimare Apartments. Cały projekt zakłada realizację czterech etapów. Trzy są już gotowe, ostatni będzie oddany w przyszłym roku.


Luksusowe apartamenty nad Morzem Bałtyckim

2019-07-30

W jednej z najpiękniejszych nadmorskich miejscowości, w Rogowie, powstanie unikalny kompleks luksusowych apartamentów Rogowo Pearl. Lokalizacja inwestycji w budzących zachwyt okolicznościach przyrody umożliwi spędzanie czasu w przyjemnym otoczeniu natury, bezpośrednio przy wydmie, chronionym obszarze NATURA 2000.


Nowe mieszkania w Szczecinie

2018-01-04

Ruszyło przekazywanie mieszkań nabywcom w trzecim etapie osiedla Panoramika w Szczecinie, obejmującego 122 lokale. Ronson Development sprzedał już 80% z nich.


2017-09-20
Prace nad usytuowanym przy ul. Nowomyśliwskiej w Międzyzdrojach kompleksem budynków przebiegają szybciej niż zakładano. Niewykluczone, że zostanie on oddany do użytku jeszcze przed startem kolejnego sezonu.

Nowe mieszkania na sprzedaż w Szczecinie

2016-06-16

Osiedle Etiuda to inwestycja firmy Calbud, realizowana przy ul. Fryderyka Chopina, w Szczecinie w dzielnicy Zachód. Powstanie tu 114 mieszkań o funkcjonalnych i komfortowych układach.


Domy i mieszkania w województwie zachodniopomorskim

2016-06-08
Widok morza, pachnący las oraz świeże powietrze każdego dnia zapewnia lokalizacja nowej inwestycji Spectrum Development w Łukęcinie. W ofercie znajdują się dwupiętrowe domy jednorodzinne z ogrodami oraz domy z dwoma niezależnymi apartamentami.

Nowe mieszkania na sprzedaż w Szczecinie

2016-06-02

W Śródmieściu Szczecina przy ulicy Raginisa powstaje III etap inwestycji Nautica. Taka lokalizacja to idealny wybór dla osób chcących zamieszkać w pobliżu centrum, tętniącego życiem miasta, a jednocześnie mieć możliwość szybkiego powrotu do domu.


Nowe mieszkania Ronson Development w Szczecinie

2016-05-23
Ronson Development rozpoczął sprzedaż mieszkań w trzecim etapie inwestycji Panoramika. W nowym budynku powstaną 122 mieszkania.

Szczecińskie Śródmieście z nowym osiedlem mieszkaniowym

2015-12-31

Jarzębinowe Osiedle położone jest na zadrzewionej działce przy ul. Dembowskiego 6, zaledwie 15 minut od centrum Szczecina. Bliskość parków oraz skwerów, daje możliwość spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu.


Szczecińskie Warszewo z nowymi mieszkaniami od Ronsona

2015-12-08

Drugi etap Panoramiki powstaje na szczecińskim Warszewie przy ul. Panoramicznej. Do użytku inwestycja oddana zostanie w III kwartale 2016 roku. Powstanie w niej 107 mieszkań z których połowa znalazła już swoich nabywców.


Nowe mieszkania na szczecińskim Śródmieściu

2015-11-19

W śródmieściu Szczecina powstaje wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa - Ornament. Deweloper zadba nie tylko o komfortowe, funkcjonalne mieszkania ale również zagospodaruje teren osiedla oraz zmieni organizację drogi dojazdowej tak aby ułatwić codzienne funkcjonowanie mieszkańcom.


Szczecińska inwestycja oszczędnych mieszkań

2015-11-15
Doskonała lokalizacja Osiedla Podbórzańska na szczecińskim Warszewie w pobliżu Puszczy Wkrzańskiej stanowi raj dla spacerowiczów i rowerzystów, przy jednoczesnym zapewnieniu znakomitego dojazdu do centrum miasta.

Nowe mieszkania na szczecińskim Stołczynie

2015-10-15
Osiedle Dąbrówki to najnowsza inwestycja firmy GRAZ Andrzej Gruszka, Zbigniew Gruszka S.J. Deweloper buduje nowoczesne osiedle energooszczędnych budynków zlokalizowanych w szczecińskiej dzielnicy Stołczyn z widokiem na malownicze dorzecze Odry i Jezioro Dąbie. Osiedle powstało po głębokiej analizie potrzeb mieszkaniowych szczecińskiego rynku nieruchomości i możliwości finansowych potencjalnych klientów.

Apartamenty na sprzedaż w Międzyzdrojach

2013-07-16
We wrześniu tego roku deweloper firma Budowlano-Handlowo-Usługowa „Modehpolmo” Sp. z o.o. planuje rozpoczęcie budowy Budynku Usługowo-Handlowo-Mieszkaniowego o funkcji wypoczynkowej przy ul Traugutta i Tysiąclecia Państwa Polskiego w Międzyzdrojach.

Inwestowanie w nieruchomości: Condohotel z mieszkaniami na wynajem

2013-04-11
Firma Dolcan wprowadza do Szczecina mieszkania w Systemie Condo. To lokale, które dają nabywcom gwarantowany umową zysk w wysokości 8 proc. rocznie. Wszystkie mieszkania są już wykończone i gotowe na przyjęcie turystów.

Nowe mieszkania o charakterze domu w Szczecinie

2012-09-24
Inwestycja zlokalizowana jest w Szczecinie w dzielnicy Pogodno, w pobliżu Parku Kasprowicza przy ulicy Chełmońskiego 11. W ofercie pozostały 2 apartamenty 214 i 237 metrowe.