Urokliwy zakątek nad Bałtykiem

W nadmorskiej miejscowości Sarbinowo, tuż przy plaży, znajduje się wyjątkowy kompleks apartamentowy realizowany przez Baltimare Apartments. Cały projekt zakłada realizację czterech etapów. Trzy są już gotowe, ostatni będzie oddany w przyszłym roku.


Nowe mieszkania na sprzedaż w Szczecinie

2016-06-16

Osiedle Etiuda to inwestycja firmy Calbud, realizowana przy ul. Fryderyka Chopina, w Szczecinie w dzielnicy Zachód. Powstanie tu 114 mieszkań o funkcjonalnych i komfortowych układach.


Domy i mieszkania w województwie zachodniopomorskim

2016-06-08
Widok morza, pachnący las oraz świeże powietrze każdego dnia zapewnia lokalizacja nowej inwestycji Spectrum Development w Łukęcinie. W ofercie znajdują się dwupiętrowe domy jednorodzinne z ogrodami oraz domy z dwoma niezależnymi apartamentami.

Nowe mieszkania na sprzedaż w Szczecinie

2016-06-02

W Śródmieściu Szczecina przy ulicy Raginisa powstaje III etap inwestycji Nautica. Taka lokalizacja to idealny wybór dla osób chcących zamieszkać w pobliżu centrum, tętniącego życiem miasta, a jednocześnie mieć możliwość szybkiego powrotu do domu.


Nowe mieszkania Ronson Development w Szczecinie

2016-05-23
Ronson Development rozpoczął sprzedaż mieszkań w trzecim etapie inwestycji Panoramika. W nowym budynku powstaną 122 mieszkania.

Szczecińskie Śródmieście z nowym osiedlem mieszkaniowym

2015-12-31

Jarzębinowe Osiedle położone jest na zadrzewionej działce przy ul. Dembowskiego 6, zaledwie 15 minut od centrum Szczecina. Bliskość parków oraz skwerów, daje możliwość spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu.


Szczecińskie Warszewo z nowymi mieszkaniami od Ronsona

2015-12-08

Drugi etap Panoramiki powstaje na szczecińskim Warszewie przy ul. Panoramicznej. Do użytku inwestycja oddana zostanie w III kwartale 2016 roku. Powstanie w niej 107 mieszkań z których połowa znalazła już swoich nabywców.


Nowe mieszkania na szczecińskim Śródmieściu

2015-11-19

W śródmieściu Szczecina powstaje wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa - Ornament. Deweloper zadba nie tylko o komfortowe, funkcjonalne mieszkania ale również zagospodaruje teren osiedla oraz zmieni organizację drogi dojazdowej tak aby ułatwić codzienne funkcjonowanie mieszkańcom.


Szczecińska inwestycja oszczędnych mieszkań

2015-11-15
Doskonała lokalizacja Osiedla Podbórzańska na szczecińskim Warszewie w pobliżu Puszczy Wkrzańskiej stanowi raj dla spacerowiczów i rowerzystów, przy jednoczesnym zapewnieniu znakomitego dojazdu do centrum miasta.

Nowe mieszkania na szczecińskim Stołczynie

2015-10-15
Osiedle Dąbrówki to najnowsza inwestycja firmy GRAZ Andrzej Gruszka, Zbigniew Gruszka S.J. Deweloper buduje nowoczesne osiedle energooszczędnych budynków zlokalizowanych w szczecińskiej dzielnicy Stołczyn z widokiem na malownicze dorzecze Odry i Jezioro Dąbie. Osiedle powstało po głębokiej analizie potrzeb mieszkaniowych szczecińskiego rynku nieruchomości i możliwości finansowych potencjalnych klientów.

Apartamenty na sprzedaż w Międzyzdrojach

2013-07-16
We wrześniu tego roku deweloper firma Budowlano-Handlowo-Usługowa „Modehpolmo” Sp. z o.o. planuje rozpoczęcie budowy Budynku Usługowo-Handlowo-Mieszkaniowego o funkcji wypoczynkowej przy ul Traugutta i Tysiąclecia Państwa Polskiego w Międzyzdrojach.

Inwestowanie w nieruchomości: Condohotel z mieszkaniami na wynajem

2013-04-11
Firma Dolcan wprowadza do Szczecina mieszkania w Systemie Condo. To lokale, które dają nabywcom gwarantowany umową zysk w wysokości 8 proc. rocznie. Wszystkie mieszkania są już wykończone i gotowe na przyjęcie turystów.

Nowe mieszkania o charakterze domu w Szczecinie

2012-09-24
Inwestycja zlokalizowana jest w Szczecinie w dzielnicy Pogodno, w pobliżu Parku Kasprowicza przy ulicy Chełmońskiego 11. W ofercie pozostały 2 apartamenty 214 i 237 metrowe.

2012-02-03
W zachodniej części Szczecina w dzielnicy Gumieńce - 3 km od centrum, przy głównej arterii wylotowej w kierunku granicy z Niemcami powstaje osiedle Ku Słońcu. Lokalizacja taka zapewnia łatwy i wygodny dojazd do śródmieścia, blisko stąd także do atrakcyjnych terenów zielonych i jeziora Słonecznego.

2011-12-14
Kompleks mieszkaniowy "Cztery Ogrody" położony jest na jednym z najatrakcyjniejszych osiedli Szczecina – Warszewo, na Wzgórzach Warszewskich zapewniających wspaniały widok na panoramę miasta oraz przepiękne ogrody.

2011-12-06
W Świnoujściu, Zdrojowa Invest zbuduje w ramach jednej inwestycji dwa nowe hotele. Budowa Baltic Park Molo ruszy najwcześniej jesienią przyszłego roku.

2011-12-05
Rogowo Rezydencja Nadmorska to kompleks mieszkalno-wypoczynkowy składający się z całorocznych domów w zabudowie szeregowej oraz apartamentów. Inwestycja położona jest w Rogowie pomiędzy szeroką, piaszczystą plażą, a jeziorem Resko.