zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Całe osiedle będzie ogrodzone, monitorowane oraz dodatkowo strzeżone co daje duże poczucie bezpieczeństwa

Słoneczny Łukęcin blisko szerokiej, piaszczystej plaży

Domy i mieszkania w województwie zachodniopomorskim

2016-06-08
Widok morza, pachnący las oraz świeże powietrze każdego dnia zapewnia lokalizacja nowej inwestycji Spectrum Development w Łukęcinie. W ofercie znajdują się dwupiętrowe domy jednorodzinne z ogrodami oraz domy z dwoma niezależnymi apartamentami.
 
Łukęcin to niewielka miejscowość wypoczynkowa w województwie zachodniopomorskim, niedaleko Dziwnowa. Nawet w sezonie letnim można tu odpocząć w spokoju i ciszy. Nie trzeba jednak rezygnować z czynnego wypoczynku bowiem ten rejon oferuje liczne atrakcje: jazda konna, gra w golfa lub wycieczki rowerowe i spacery leśnymi szlakami. Specyficzny nadmorski mikroklimat doskonale wpływa na układ oddechowy i krążenia, co pozwoli „naładować baterie”.
Miejscowość może pochwalić się piaszczystą i szeroką plażą z wytyczonym strzeżonym kąpieliskiem. Poza obszarem strzeżonym plaża nie jest zatłoczona nawet w szycie sezonu.
Słoneczny Łukęcin to osiedle dwupiętrowych domów jednorodzinnych oraz domów z dwoma niezależnymi apartamentami i osobnymi wejściami. Każdy dom (102 mkw.) i apartament (54 mkw.) posiada piękny, zielony ogród. Budynki cechują się nowoczesną architekturą wykorzystującą duże okna do oświetlenia wnętrz światłem dziennym oraz wygodne balkony. Kameralna, niska zabudowa, z dala od zgiełku i hałasu dużych miast oraz przyjazne, zielone otoczenie gwarantują mieszkańcom osiedla przytulną atmosferę umożliwiającą relaks i wytchnienie.

Obejrzyj domy dostępne w Słonecznym Łukęcinie
 
Niewątpliwą zaletą i wyróżnikiem inwestycji jest umiejscowiony w jej środku urokliwy Dworek Myśliwski. Ten budynek z 1925 roku przechodzi obecnie gruntowną modernizację i już niebawem będzie można w nim nabyć jeden z 4 ekskluzywnych apartamentów.
 
Istnieje możliwość zarabiania na zakupionej nieruchomości. Zakupienie domu z dwoma niezależnymi apartamentami daje możliwość zamieszkania w jednym z nich, drugi zaś może być przeznaczony na wynajem. Uzyskany dochód pokryje ratę kredytową za całą nieruchomość. Po spłaceniu kredytu oba piętra mogą być zagospodarowane na własne potrzeby.

Apartamenty wakacyjne na sprzedaż w województwie zachodniopomorskim
Domy wakacyjne na sprzedaż w zachodniopomorskim

Polecane ogłoszenia:

Osiedle Panoramika Szczecin Północ (Warszewo)
ul. Panoramiczna 1/6
Osiedle Panoramika to nowa inwestycja wiodącego na rynku nieruchomości dewelopera Ronson Development.Osiedla Panoramika to doskonały kompromis dla...
Ornament Szczecin Śródmieście (Nowe Miasto)
ul. Dąbrowskiego
ARCHITEKTURAKontynuacją zabudowy wielorodzinnej jest rozpoczęta budowa kolejnego etapu inwestycji składającej się z dwóch nowoczesnych budynków o...
Apartamenty Warszewo Szczecin Północ (Warszewo)
ul. Maciejkowa
Apartamenty Warszewo to nowoczesna, lekka architektura atrakcyjnie wkomponowana w pełną zieleni okolicę. Apartamenty Warszewo to nowoczesna, lekka...
Zobacz wszystkie w Szczecinie ›