zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Sześć nowoczesnych i eleganckich budynków zostanie ogrodzonych a wjazd będzie strzeżony przez portiernię

Jarzębinowe Osiedle na zadrzewionej działce

Szczecińskie Śródmieście z nowym osiedlem mieszkaniowym

2015-12-31
Jarzębinowe Osiedle położone jest na zadrzewionej działce przy ul. Dembowskiego 6, zaledwie 15 minut od centrum Szczecina. Bliskość parków oraz skwerów, daje możliwość spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu.

Ulica Dembowskiego oddalona jest nieco od głównych ulic co zapewnia mieszkańcom komfortowe warunki do zamieszkania. W zaledwie kilka minut można dotrzeć do przystanków autobusowych oraz tramwajowych. Najbliższa okolica zapewnia infrastrukturę edukacyjną (przedszkola, szkoły) oraz liczne sklepy.

Jarzębinowe Osiedle to nowoczesne monitorowane osiedle, które docelowo będzie składać się z sześciu eleganckich budynków o nowoczesnej i eleganckiej architekturze. Duże odległości pomiędzy budynkami zapewnią poczucie kameralności mieszkańcom.

W obecnie powstających dwóch budynkach deweloper zapewnia duży wybór mieszkań w różnych metrażach od 30 mkw. do 88 mkw. i rozkładach od 1 do 3 pokoi. Wszystkie mieszkania będą wyposażone w tarasy lub balkony wyłożone deską kompozytową.

Dowiedz się więcej o mieszkaniach z Jarzębinowego Osiedla

Pod budynkiem zaprojektowane zostały garaże podziemne. Teren osiedla zostanie ogrodzony i zagospodarowany. Powstaną na nim dwa place zabaw oraz dodatkowe miejsca postojowe.

Poznaj pozostałe inwestycje firmy SGI S.A.
Sprawdź jakie jeszcze inwestycje mieszakniowe powstają w Szeczecinie

Polecane ogłoszenia:

Hanza Tower Szczecin Śródmieście (Centrum)
al. Wyzwolenia 50
Jeden z najwyższych obiektów biznesowych pomiędzy Berlinem a Trójmiastem, zlokalizowany jest w centrum Szczecina przy alei Wyzwolenia 50.   To...
Ornament Szczecin Śródmieście (Nowe Miasto)
ul. Powstańców Śląskich
ARCHITEKTURAKontynuacją zabudowy wielorodzinnej jest rozpoczęta budowa kolejnego etapu inwestycji - nowoczesnego budynku B2 o niebanalnej estetyce....
Osiedle Panoramika Szczecin Północ (Warszewo)
ul. Panoramiczna
Osiedle Panoramika to nowa inwestycja wiodącego na rynku nieruchomości dewelopera Ronson Development.Osiedla Panoramika to doskonały kompromis dla...
Zobacz wszystkie w Szczecinie ›
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 13 689 osób