zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Design inwestycji jest nowoczesny i elegancki, utrzymany w szaro-białej kolorystyce

Kompleksowe podejście w inwestycji Ornament

Nowe mieszkania na szczecińskim Śródmieściu

2015-11-19

W śródmieściu Szczecina powstaje wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa - Ornament. Deweloper zadba nie tylko o komfortowe, funkcjonalne mieszkania ale również zagospodaruje teren osiedla oraz zmieni organizację drogi dojazdowej tak aby ułatwić codzienne funkcjonowanie mieszkańcom.

Lokalizacja blisko centrum ułatwia dostęp do oferty edukacyjnej, rozrywkowej i kulturalnej miasta. Doskonała komunikacja (linie autobusowe i tramwajowe, przystanki PKP 10 i 8 minut od inwestycji) pozwala na szybki dojazd do każdego miejsca w Szczecinie. Zaletą lokalizacji jest także bogata infrastruktura najbliższego otoczenia, zapewniająca bliskość m.in. przedszkoli, szkół, uczelni wyższych, placówek medycznych, aptek, placówek kulturalno-rozrywkowych, punktów usługowych, sklepów. Wypoczynek na świeżym powietrzu zapewni położony blisko inwestycji Park Pomorzański im. Generała Dowbór-Muśnickiego.

Osiedle Ornament wyróżnia się oryginalnym projektem architektonicznym. Projektanci zadbali aby design inwestycji był nowoczesny i jednocześnie elegancki. Efekt taki uzyskano dzięki zastosowaniu szaro-białej kolorystyki a budynki zwieńczono ornamentem w kształcie logotypu osiedla.

Zobacz rozkłady mieszkań oferowanych w inwestycji Ornament

W budynkach osiedla Ornament przeważają mieszkania 2- i 3-pokojowe, jednak znajdują się również mieszkania 4-pokojowe. We wszystkich lokalach szczególny nacisk położono na funkcjonalny układ pomieszczeń. Wszystkie mieszkania posiadać będą tarasy, balkony lub ogródki. W budynku B2, na przedostatniej kondygnacji, przewidziano taras na dachu, z którego będzie można podziwiać panoramę miasta.

W trosce o komfort i najwyższy standard wykonania inwestycji, na wszystkich etapach realizacji użyte zostaną wyłącznie dobrej jakości materiały. Zastosowane zostaną także nowoczesne technologie, które zapewnią: energooszczędność, izolację akustyczną i skuteczną wentylację. Ponadto będą w centralne ogrzewane, a grzejniki posiadają termostaty, którymi w wygodny sposób można regulować temperaturę. Budynki wyposażono również w automatycznie regulowane nawiewniki, zapewniające świeże powietrze. Dzięki takim rozwiązaniom mieszkańcy będą mogli cieszyć się ciepłem, bez obaw o wysokie rachunki.

Inwestycja obejmie również budowę wewnętrznej infrastruktury osiedla Ornament. W planach jest zmiana organizacji skrzyżowania w ul. Madalińskiego, które ułatwią poruszanie się po zróżnicowanym krajobrazie osiedla.

Zapoznaj się z nowymi mieszkaniami ze Śródmieścia Szczecina


Polecane ogłoszenia:

Hanza Tower Szczecin Śródmieście (Centrum)
al. Wyzwolenia 50
Jeden z najwyższych obiektów biznesowych pomiędzy Berlinem a Trójmiastem, zlokalizowany jest w centrum Szczecina przy alei Wyzwolenia 50.   To...
Osiedle Śliwkowe Szczecin
Warzymice, al. Śliwkowa
Lokalizacja osiedla Osiedle Śliwkowe powstaje w Warzymicach, miejscowości położonej tuż przy granicy ze Szczecinem. Ta podszczecińska okolica...
Ornament Szczecin Śródmieście (Nowe Miasto)
ul. Powstańców Śląskich
ARCHITEKTURAKontynuacją zabudowy wielorodzinnej jest rozpoczęta budowa kolejnego etapu inwestycji - nowoczesnego budynku B2 o niebanalnej estetyce....
Osiedle Panoramika Szczecin Północ (Warszewo)
ul. Panoramiczna
Osiedle Panoramika to nowa inwestycja wiodącego na rynku nieruchomości dewelopera Ronson Development.Osiedla Panoramika to doskonały kompromis dla...
Zobacz wszystkie w Szczecinie ›
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybują już 13 692 osoby