zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Design inwestycji jest nowoczesny i elegancki, utrzymany w szaro-białej kolorystyce

Kompleksowe podejście w inwestycji Ornament

Nowe mieszkania na szczecińskim Śródmieściu

2015-11-19

W śródmieściu Szczecina powstaje wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa - Ornament. Deweloper zadba nie tylko o komfortowe, funkcjonalne mieszkania ale również zagospodaruje teren osiedla oraz zmieni organizację drogi dojazdowej tak aby ułatwić codzienne funkcjonowanie mieszkańcom.

Lokalizacja blisko centrum ułatwia dostęp do oferty edukacyjnej, rozrywkowej i kulturalnej miasta. Doskonała komunikacja (linie autobusowe i tramwajowe, przystanki PKP 10 i 8 minut od inwestycji) pozwala na szybki dojazd do każdego miejsca w Szczecinie. Zaletą lokalizacji jest także bogata infrastruktura najbliższego otoczenia, zapewniająca bliskość m.in. przedszkoli, szkół, uczelni wyższych, placówek medycznych, aptek, placówek kulturalno-rozrywkowych, punktów usługowych, sklepów. Wypoczynek na świeżym powietrzu zapewni położony blisko inwestycji Park Pomorzański im. Generała Dowbór-Muśnickiego.

Osiedle Ornament wyróżnia się oryginalnym projektem architektonicznym. Projektanci zadbali aby design inwestycji był nowoczesny i jednocześnie elegancki. Efekt taki uzyskano dzięki zastosowaniu szaro-białej kolorystyki a budynki zwieńczono ornamentem w kształcie logotypu osiedla.

Zobacz rozkłady mieszkań oferowanych w inwestycji Ornament

W budynkach osiedla Ornament przeważają mieszkania 2- i 3-pokojowe, jednak znajdują się również mieszkania 4-pokojowe. We wszystkich lokalach szczególny nacisk położono na funkcjonalny układ pomieszczeń. Wszystkie mieszkania posiadać będą tarasy, balkony lub ogródki. W budynku B2, na przedostatniej kondygnacji, przewidziano taras na dachu, z którego będzie można podziwiać panoramę miasta.

W trosce o komfort i najwyższy standard wykonania inwestycji, na wszystkich etapach realizacji użyte zostaną wyłącznie dobrej jakości materiały. Zastosowane zostaną także nowoczesne technologie, które zapewnią: energooszczędność, izolację akustyczną i skuteczną wentylację. Ponadto będą w centralne ogrzewane, a grzejniki posiadają termostaty, którymi w wygodny sposób można regulować temperaturę. Budynki wyposażono również w automatycznie regulowane nawiewniki, zapewniające świeże powietrze. Dzięki takim rozwiązaniom mieszkańcy będą mogli cieszyć się ciepłem, bez obaw o wysokie rachunki.

Inwestycja obejmie również budowę wewnętrznej infrastruktury osiedla Ornament. W planach jest zmiana organizacji skrzyżowania w ul. Madalińskiego, które ułatwią poruszanie się po zróżnicowanym krajobrazie osiedla.

Zapoznaj się z nowymi mieszkaniami ze Śródmieścia Szczecina


Polecane ogłoszenia:

Osiedle Panoramika Szczecin Północ (Warszewo)
ul. Panoramiczna
Osiedle Panoramika to nowa inwestycja wiodącego na rynku nieruchomości dewelopera Ronson Development.Osiedla Panoramika to doskonały kompromis dla...
Sosnowy Park Szczecin Prawobrzeże (Płonia)
ul. Uczniowska
Osiedle „Sosnowy Park” tworzyć będą 4 kameralne budynki czterokondygnacyjne, położone w otulinie lasu sosnowego, terenów rekreacyjnych i niskiej...
Ornament Szczecin Śródmieście (Nowe Miasto)
ul. Powstańców Śląskich
ARCHITEKTURAKontynuacją zabudowy wielorodzinnej jest rozpoczęta budowa kolejnego etapu inwestycji - nowoczesnego budynku B2 o niebanalnej estetyce....
Apartamenty Warszewo Szczecin Północ (Warszewo)
ul. Maciejkowa
Projekt “Warszewo” to propozycja dla ludzi ceniących komfort życia, spokój i wygodę. Osiedle wyróżnia się niską i kameralną zabudową, stwarzającą...
Hanza Tower Szczecin Śródmieście (Centrum)
al. Wyzwolenia 50
Jeden z najwyższych obiektów biznesowych pomiędzy Berlinem a Trójmiastem, zlokalizowany jest w centrum Szczecina przy alei Wyzwolenia 50.   To...
Zobacz wszystkie w Szczecinie ›
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 17 361 osób
Chcę otrzymywać premierowe oferty oraz informacje o promocjach
Później
Tak
Wystąpił błąd, nie udało się wysłać danych.
Oferta, do której wysłano zgłoszenie jest nieaktywna. Zapisz się na nasz newsletter, aby dowiedzieć o się pierwszy o podobnych ofertach.
Drogi użytkowniku, ciastka zostały usunięte.
Wystąpił nieoczekiwany błąd, nie udało się wysłać danych, proszę odświeżyć stronę.
Dziękujemy, wkrótce otrzymasz od nas pierwsze informacje o podobnych ofertach i promocjach.