zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Dzięki kaskadowej formie zabudowy z każdego budynku roztacza się wyjątkowy widok

Kurczy się pula mieszkań w Panoramice

Szczecińskie Warszewo z nowymi mieszkaniami od Ronsona

2015-12-08
Drugi etap Panoramiki powstaje na szczecińskim Warszewie przy ul. Panoramicznej. Do użytku inwestycja oddana zostanie w III kwartale 2016 roku. Powstanie w niej 107 mieszkań z których połowa znalazła już swoich nabywców.

Jak informuje Dyrektor Sprzedaży i Marketingu firmy Ronson Development pan Andrzej Gutowski – Osoby które zdecydują się na zakup mieszkania do końca roku będą mogli skorzystać z dwóch ofert specjalnych – bardziej atrakcyjnej ceny za metr kwadratowy oraz otrzymać system inteligentnych rozwiązań w cenie mieszkania. Takie rozwiązanie pozwala na zdalne sterowanie domowymi urządzeniami, a także kontrolowanie zużycia prądu.

Docelowo na osiedlu Panoramika powstanie 499 mieszkań. Kaskadowa forma zabudowy w połączeniu z naturalnym nachyleniem terenu w kierunku południowym sprawia, że z każdego budynku roztacza się wyjątkowy widok na panoramę miasta.

Obecnie sprzedawany jest II etap inwestycji w którym dostępne są kawalerki oraz mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe o popularnych rozkładach i powierzchniach od 31 do 98 mkw. Deweloper sprzedał już połowę z oferowanych w drugim etapie mieszkań, jednak ciągle w ofercie znaleźć można lokale objęte programem państwowych dopłat „Mieszkanie dla Młodych”. Dodatkowo tylko do końca roku można skorzystać ze specjalnej oferty cenowej w której metr kwadratowy mieszkania kosztuje 4 480 zł.

Sprawdź ofertę mieszkań dostępnych w Panoramice

Lokalizacja Panoramiki przy ulicy Panoramicznej umożliwia łatwą i sprawną komunikację nie tylko z centrum miasta, ale również z rekreacyjną i sportową częścią Szczecina. W niedalekiej okolicy znajdują się m. in. Plac Rodła, Jasne Błonia, Las Arkoński i Jezioro Głębokie.

Poznaj pozostałe inwestycje firmy Ronson Development
Dowiedz się więcej o inwestycjach mieszkaniowych z dzielnicy Szczecin Północ

Polecane ogłoszenia:

Hanza Tower Szczecin Śródmieście (Centrum)
al. Wyzwolenia 50
Jeden z najwyższych obiektów biznesowych pomiędzy Berlinem a Trójmiastem, zlokalizowany jest w centrum Szczecina przy alei Wyzwolenia 50.   To...
Osiedle Panoramika Szczecin Północ (Warszewo)
ul. Panoramiczna 1/6
Osiedle Panoramika to nowa inwestycja wiodącego na rynku nieruchomości dewelopera Ronson Development.Osiedla Panoramika to doskonały kompromis dla...
Ornament Szczecin Śródmieście (Nowe Miasto)
ul. Dąbrowskiego
ARCHITEKTURAKontynuacją zabudowy wielorodzinnej jest rozpoczęta budowa kolejnego etapu inwestycji składającej się z dwóch nowoczesnych budynków o...
Osiedle Brzeziny Szczecin Zachód (Gumieńce)
ul. Warzymice
Osiedle Brzeziny to znakomicie zaprojektowane budynki mieszkalne o niskiej zabudowie.  Inwestycję realizujemy w 3 etapach.W  ofercie dostępne są...
Zobacz wszystkie w Szczecinie ›