zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Docelowo w ramach osiedla Panoramika powstanie 499 mieszkań

III etap Panoramiki w sprzedaży

Nowe mieszkania Ronson Development w Szczecinie

2016-05-23
Ronson Development rozpoczął sprzedaż mieszkań w trzecim etapie inwestycji Panoramika położonej w szczecińskiej dzielnicy Warszewo przy ul. Panoramicznej. W nowym budynku powstaną 122 mieszkania o powierzchniach od 31 do 106 mkw. Ceny zaczynają się już od 144 tys. zł za mieszkanie, a część lokali objęta jest rządowym programem wsparcia Mieszkanie dla Młodych.
 
– W trzecim etapie Panoramiki znajdą się zarówno mniejsze mieszkania dla singli, jak i duże przestrzenie dedykowane dla rodzin. Ich wielkość dostosowaliśmy do możliwości finansowych klienta, dlatego też mieszkania dwupokojowe zaczynają się już od 34 mkw., a trzypokojowe od 56 mkw. – mówi Andrzej Gutowski, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Ronson Development. – Bez względu na metraż przy pracach projektowych nad inwestycją naszym priorytetem była ergonomia i ustawność powierzchni, dzięki czemu przyszli mieszkańcy będą mogli sobie pozwolić na inwencję w zakresie zorganizowania swojej życiowej przestrzeni – dodaje.

Sprawdź ofertę mieszkań w Panoramice
 
Docelowo w ramach osiedla Panoramika powstanie 499 mieszkań. W ofercie III etapu dostępne są kawalerki oraz mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe o popularnych rozkładach i powierzchniach. Budowa inwestycji rozpocznie się w połowie roku, a jej zakończenie planowane jest na IV kwartał 2017 r. Generalnym wykonawcą będzie firma Mostostal Warszawa.
 
Lokalizacja Panoramiki to doskonały kompromis dla aktywnych osób potrzebujących sprawnej komunikacji nie tylko z centrum miasta, ale również z rekreacyjną i sportową częścią Szczecina. W niedalekiej okolicy znajdują się m. in. Plac Rodła, Jasne Błonia, Las Arkoński i Jezioro Głębokie. To lokalizacja odsunięta od miejskiego zgiełku, a jednocześnie dobrze skomunikowana z każdą częścią miasta dzięki udoskonalanej infrastrukturze oraz rozwiniętemu systemowi komunikacji miejskiej.

Poznaj pozostałe inwestycje firmy Ronson Development
Dowiedz się więcej o nowych mieszkaniach ze Szczecina

Polecane ogłoszenia:

Osiedle Panoramika Szczecin Północ (Warszewo)
ul. Panoramiczna 1/6
Osiedle Panoramika to nowa inwestycja wiodącego na rynku nieruchomości dewelopera Ronson Development.Osiedla Panoramika to doskonały kompromis dla...
Apartamenty przy Odrze Szczecin Śródmieście (Stare Miasto)
ul. Podgórna
Prestiż i wygoda 93 mieszkania, w tym lokale 1-, 2- i 3-pokojowe oraz apartamenty z dużymi tarasami, 42 miejsca postojowe dla aut w...
Ornament Szczecin Śródmieście (Nowe Miasto)
ul. Dąbrowskiego
ARCHITEKTURAKontynuacją zabudowy wielorodzinnej jest rozpoczęta budowa kolejnego etapu inwestycji składającej się z dwóch nowoczesnych budynków o...
Zobacz wszystkie w Szczecinie ›