zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Na osiedlu oferowane są mieszkania o wyjątkowych wnętrzach, w których komfort wynika z układu pomieszczeń

Osiedle Etiuda w dzielnicy z dobrze rozwiniętą infrastrukturą

Nowe mieszkania na sprzedaż w Szczecinie

2016-06-16
Osiedle Etiuda to inwestycja firmy Calbud, realizowana przy ul. Fryderyka Chopina, w Szczecinie w dzielnicy Zachód. Powstanie tu 114 mieszkań o funkcjonalnych i komfortowych układach.

W ofercie dostępne są małe mieszkania typu studio o powierzchni 31 mkw. oraz 2-pokojowe lokale o powierzchni od 34 mkw. Osoby poszukujące większych przestrzeni znajdą tu mieszkania 3-pokojowe o metrażu 60 mkw. oraz 4-pokojowe o powierzchni 75 mkw. Do mieszkań zlokalizowanych na parterze przynależeć będą ogródki, a do pozostałych balkony. Na 3 piętrze znajdują się mieszkania z antresolami, których układ pozwala oddzielić strefę dzienną od nocnej. Do tych mieszkań przynależeć będą indywidualne tarasy dostępne z poziomu antresoli.

Pod dwoma budynkami tworzącymi osiedle, znajdą się garaże podziemne na 94 auta. Wszystkie kondygnacje obsłużą nowoczesne, cichobieżne windy. Dla wygody mieszkańców na terenie inwestycji powstanie plac zabaw dla najmłodszych oraz tereny zielone z wysoką i niską roślinnością.

Obejrzyj plany mieszkań dostępnych na Osiedlu Etiuda

Niewątpliwym atutem inwestycji jest jej lokalizacja zapewniająca łatwy i szybki dostęp do rozwiniętej infrastruktury edukacyjnej, placówek zdrowia, sklepów osiedlowych oraz kompleksu sklepów sieci Czerwona Torebka, znajdujących się w dzielnicy Zachód. Dotarcie do centrum miasta komunikacją miejską (przystanek 200 m od inwestycji) trwa ok. 13 minut, a samochodem około 10 minut. Tereny zielone (Las Arkoński, Park im. Fryderyka Chopina, Ogród dendrologiczny im. Stefana Kownasa) zapewniające odpoczynek i rekreację na świeżym powietrzu znajdują się w sąsiedztwie.

Poznaj pozostałe inwestycje firmy Calbud
Sprawdź jakie jeszcze inwestycje mieszkaniowe powstają w szczecińskiej dzielnicy Zachód

Polecane ogłoszenia:

Osiedle Panoramika Szczecin Północ (Warszewo)
ul. Panoramiczna 1/6
Osiedle Panoramika to nowa inwestycja wiodącego na rynku nieruchomości dewelopera Ronson Development.Osiedla Panoramika to doskonały kompromis dla...
Ornament Szczecin Śródmieście (Nowe Miasto)
ul. Dąbrowskiego
ARCHITEKTURAKontynuacją zabudowy wielorodzinnej jest rozpoczęta budowa kolejnego etapu inwestycji składającej się z dwóch nowoczesnych budynków o...
Zobacz wszystkie w Szczecinie ›