zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Komfortowe dwupiętrowe apartamentowce o nowoczesnej formie

Niższe rachunki na Osiedlu Podbórzańska

Szczecińska inwestycja oszczędnych mieszkań

2015-11-15

Doskonała lokalizacja Osiedla Podbórzańska na szczecińskim Warszewie w pobliżu Puszczy Wkrzańskiej stanowi raj dla spacerowiczów i rowerzystów, przy jednoczesnym zapewnieniu znakomitego dojazdu do centrum miasta. W niedalekiej odległości znajduje się nowoczesna szkoła oraz przedszkola.

Budynki Osiedla Podbórzańska to komfortowe dwupiętrowe apartamentowce o nowoczesnej formie. Atrakcyjna architektura, wysoka jakość wykonania, duże odległości między budynkami i kontrolowany dostęp do każdego z nich to coś co wyróżnia tą ofertę.

Deweloper NORACO Sp. z o.o. duży nacisk położył na ekologiczność i ekonomiczność inwestycji. Każdy apartament posiada indywidualny system ogrzewania, obowiązujące normy dotyczące ochrony cieplnej obiektów są znacznie przekroczone, dodatkowe izolacje ścian, stropów, połaci dachowych, potrójnie szklone okna z dwiema strefami gazowymi spowodują, że przyszli właściciele mieszkań na Osiedlu Podbórzańska cieszyć się będą rachunkami o kilkadziesiąt procent niższymi od kosztów użytkowania mieszkań budowanych w obecnych standardach.

Obejrzyj plany mieszkań dostępnych na Osiedlu Podbórzańska

W ofercie sprzedażowej znajdują się dwu-, trzy- i czteropokojowe mieszkania o metrażach od 40 do 89 mkw. Większość z nich posiada duży balkon, a do mieszkań w poziomie parteru przypisany jest indywidualny ogródek. W części podziemnej zlokalizowane są komórki lokatorskie i boksy garażowe.

W ostatnim czasie deweloper wprowadził możliwość wykończenia zakupionego u nich lokalu w standardzie "pod klucz". Koszt tych prac to jedynie 500 zł za mkw. powierzchni mieszkania.

Poznaj nowe inwestycje mieszkaniowe ze szczecińskiego Warszewa


Polecane ogłoszenia:

Osiedle Panoramika Szczecin Północ (Warszewo)
ul. Panoramiczna
Osiedle Panoramika to nowa inwestycja wiodącego na rynku nieruchomości dewelopera Ronson Development.Osiedla Panoramika to doskonały kompromis dla...
Apartamenty Warszewo Szczecin Północ (Warszewo)
ul. Maciejkowa
Apartamenty Warszewo to nowoczesna, lekka architektura atrakcyjnie wkomponowana w pełną zieleni okolicę. Apartamenty Warszewo to nowoczesna, lekka...
Osiedle Śliwkowe Szczecin
Warzymice, al. Śliwkowa
Lokalizacja osiedla Osiedle Śliwkowe powstaje w Warzymicach, miejscowości położonej tuż przy granicy ze Szczecinem. Ta podszczecińska okolica...
Ornament Szczecin Śródmieście (Nowe Miasto)
ul. Dąbrowskiego
ARCHITEKTURAKontynuacją zabudowy wielorodzinnej jest rozpoczęta budowa kolejnego etapu inwestycji składającej się z dwóch nowoczesnych budynków o...
Zobacz wszystkie w Szczecinie ›
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybują już 11 984 osoby