zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Komfortowe dwupiętrowe apartamentowce o nowoczesnej formie

Niższe rachunki na Osiedlu Podbórzańska

Szczecińska inwestycja oszczędnych mieszkań

2015-11-15

Doskonała lokalizacja Osiedla Podbórzańska na szczecińskim Warszewie w pobliżu Puszczy Wkrzańskiej stanowi raj dla spacerowiczów i rowerzystów, przy jednoczesnym zapewnieniu znakomitego dojazdu do centrum miasta. W niedalekiej odległości znajduje się nowoczesna szkoła oraz przedszkola.

Budynki Osiedla Podbórzańska to komfortowe dwupiętrowe apartamentowce o nowoczesnej formie. Atrakcyjna architektura, wysoka jakość wykonania, duże odległości między budynkami i kontrolowany dostęp do każdego z nich to coś co wyróżnia tą ofertę.

Deweloper NORACO Sp. z o.o. duży nacisk położył na ekologiczność i ekonomiczność inwestycji. Każdy apartament posiada indywidualny system ogrzewania, obowiązujące normy dotyczące ochrony cieplnej obiektów są znacznie przekroczone, dodatkowe izolacje ścian, stropów, połaci dachowych, potrójnie szklone okna z dwiema strefami gazowymi spowodują, że przyszli właściciele mieszkań na Osiedlu Podbórzańska cieszyć się będą rachunkami o kilkadziesiąt procent niższymi od kosztów użytkowania mieszkań budowanych w obecnych standardach.

Obejrzyj plany mieszkań dostępnych na Osiedlu Podbórzańska

W ofercie sprzedażowej znajdują się dwu-, trzy- i czteropokojowe mieszkania o metrażach od 40 do 89 mkw. Większość z nich posiada duży balkon, a do mieszkań w poziomie parteru przypisany jest indywidualny ogródek. W części podziemnej zlokalizowane są komórki lokatorskie i boksy garażowe.

W ostatnim czasie deweloper wprowadził możliwość wykończenia zakupionego u nich lokalu w standardzie "pod klucz". Koszt tych prac to jedynie 500 zł za mkw. powierzchni mieszkania.

Poznaj nowe inwestycje mieszkaniowe ze szczecińskiego Warszewa


Polecane ogłoszenia:

Hanza Tower Szczecin Śródmieście (Centrum)
al. Wyzwolenia 50
Jeden z najwyższych obiektów biznesowych pomiędzy Berlinem a Trójmiastem, zlokalizowany jest w centrum Szczecina przy alei Wyzwolenia 50.   To...
Ornament Szczecin Śródmieście (Nowe Miasto)
ul. Powstańców Śląskich 6
ARCHITEKTURAKontynuacją zabudowy wielorodzinnej jest rozpoczęta budowa kolejnego etapu inwestycji składającej się z dwóch nowoczesnych budynków o...
Osiedle Panoramika Szczecin Północ (Warszewo)
ul. Panoramiczna
Osiedle Panoramika to nowa inwestycja wiodącego na rynku nieruchomości dewelopera Ronson Development.Osiedla Panoramika to doskonały kompromis dla...
Zobacz wszystkie w Szczecinie ›
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybują już 12 933 osoby