Logo

Nowe mieszkanie, 45,85 m², 1 pokój, parter, oferta nr E.01.08

541 030 zł

11 800 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 531 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja NOW

Łódź, Widzew, Stary Widzew, ul. Dowborczyków 18

SALON Z ANEKSEM27,75 m²ŁAZIENKA6,71 m²GARDEROBA6,82 m²KORYTARZ4,98 m²OGRÓDEK15,08 m²
Wymiary mieszkania 45.85 m², E.01.08
Wirtualna makieta 3D mieszkania 45.85 m², E.01.08
E.01.02F.01.01E.01.01F.01.02F.01.04F.01.03E.01.08E.01.07E.01.03E.01.04E.01.05E.01.06
Plan piętra
NOW - zdjęcie nr 0
NOW - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 45.85 m², E.01.08
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

45,85 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,82 m

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (15,08 m²)

Termin oddania:

czerwiec 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę