Nowy apartament, 66,92 m², 3 pokoje, parter, oferta nr D/0.13
1 469 880 zł
21 965 zł /m²
Rata 6 877 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Rogowo Pearl
Rogowo, ul. Rezydencyjna
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
66,92 m²
Piętro:
parter
Liczba poziomów:
1
Wys. apartamentu:
2,64 m
Powierzchnie zewnętrzne:
taras (37,28 m²)
Termin oddania:
Gamma - gotowe do odbioru, Delta - gotowe do odbioru
Zapytaj o ofertę