Logo

Nowy apartament, 44,80 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr D/1.02

1 099 440 zł

24 541 zł /m²

Rata 5 144 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Rogowo Pearl

Rogowo, ul. Rezydencyjna

2 pokoje, apartament 44,80 m², piętro 1, oferta nr D/1.02, Rogowo Pearl, Rogowo, ul. Rezydencyjna
SALON Z ANEKSEM21,26 m²SYPIALNIA9,62 m²ŁAZIENKA4,94 m²SCHOWEK2,59 m²KORYTARZ6,39 m²BALKON31,73 m²
Wymiary apartamentu 44.8 m², D/1.02
Plan piętra
Rogowo Pearl - zdjęcie nr 0
Rogowo Pearl - zdjęcie nr 1
Rogowo Pearl - zdjęcie nr 2
3
Lokalizacja apartamentu 44.8 m², D/1.02
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

44,80 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. apartamentu:

2,64 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (31,73 m²)

Termin oddania:

Gamma - gotowe do odbioru, Delta - gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę