Logo

Nowy apartament, 51,27 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr D/3.03

1 144 800 zł

22 329 zł /m²

Rata 5 356 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Rogowo Pearl

Rogowo, ul. Rezydencyjna

2 pokoje, apartament 51,27 m², piętro 3, oferta nr D/3.03, Rogowo Pearl, Rogowo, ul. Rezydencyjna
SALON Z ANEKSEM33,32 m²SYPIALNIA11,34 m²ŁAZIENKA3,94 m²KORYTARZ2,67 m²BALKON14,00 m²
Wymiary apartamentu 51.27 m², D/3.03
Plan piętra
Rogowo Pearl - zdjęcie nr 0
Rogowo Pearl - zdjęcie nr 1
Rogowo Pearl - zdjęcie nr 2
3
Lokalizacja apartamentu 51.27 m², D/3.03
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

51,27 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. apartamentu:

2,64 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (14,00 m²)

Termin oddania:

Gamma - gotowe do odbioru, Delta - gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę