Logo

Nowy apartament, 51,12 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr D/3.06

1 035 720 zł

20 261 zł /m²

Rata 4 846 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Rogowo Pearl

Rogowo, ul. Rezydencyjna

2 pokoje, apartament 51,12 m², piętro 3, oferta nr D/3.06, Rogowo Pearl, Rogowo, ul. Rezydencyjna
SALON Z ANEKSEM31,84 m²SYPIALNIA11,40 m²ŁAZIENKA3,92 m²KORYTARZ3,96 m²BALKON13,18 m²
Wymiary apartamentu 51.12 m², D/3.06
Plan piętra
Rogowo Pearl - zdjęcie nr 0
Rogowo Pearl - zdjęcie nr 1
Rogowo Pearl - zdjęcie nr 2
3
Lokalizacja apartamentu 51.12 m², D/3.06
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

51,12 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. apartamentu:

2,64 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (13,18 m²)

Termin oddania:

Gamma - gotowe do odbioru, Delta - gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę