Logo

Nowy apartament, 30,90 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr D/3.08

804 600 zł

26 039 zł /m²

Rata 3 765 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Rogowo Pearl

Rogowo, ul. Rezydencyjna

2 pokoje, apartament 30,90 m², piętro 3, oferta nr D/3.08, Rogowo Pearl, Rogowo, ul. Rezydencyjna
SALON Z ANEKSEM15,40 m²SYPIALNIA8,78 m²ŁAZIENKA4,34 m²KORYTARZ2,38 m²BALKON11,57 m²
Wymiary apartamentu 30.9 m², D/3.08
Plan piętra
Rogowo Pearl - zdjęcie nr 0
Rogowo Pearl - zdjęcie nr 1
Rogowo Pearl - zdjęcie nr 2
3
Lokalizacja apartamentu 30.9 m², D/3.08
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

30,90 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. apartamentu:

2,64 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (11,57 m²)

Termin oddania:

Gamma - gotowe do odbioru, Delta - gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę