+17
Nowy apartament, 51,01 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr D/4.14
1 135 080 zł
22 252 zł /m²
Rata 5 311 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Rogowo Pearl
Rogowo, ul. Rezydencyjna
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
51,01 m²
Piętro:
4 piętro
Liczba poziomów:
1
Wys. apartamentu:
2,64 m
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (18,29 m²)
Termin oddania:
Gamma - gotowe do odbioru, Delta - gotowe do odbioru
Zapytaj o ofertę