zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Współczesna architektura Nowej Młynowej

Nowa Młynowa z nowoczesną architekturą i dogodnymi rozkładami

W białostockiej Przydworcowej powstają nowe mieszkania

2015-10-01

Doskonała lokalizacja przy ulicy Młynowej i Wyszyńskiego, umożliwiająca sprawną komunikację z każdym zakątkiem Białegostoku, nowoczesna architektura i dogodne układy mieszkań to niewątpliwe atuty inwestycji.

Przedsiębiorstwu Budowlanemu JAZ-BUD będącemu deweloperem inwestycji przyświecała idea stworzenia obiektu przyjaznego mieszkańcom, spełniającego najwyższe wymagania. Jak zapewnia deweloper - doskonale zaprojektowane mieszkania oraz przestronne i dopracowane w każdym szczególe części wspólne budynku zaspokoją najwybredniejsze gusta.

Nowa Młynowa to budynki mieszkalne o wysokości od 6 do 8 pięter z lokalami użytkowymi zlokalizowanymi na parterach. Dwukondygnacyjny parking oraz komórki lokatorskie zajmą podziemie budynków.

Sprawdź dostępność mieszkań w Nowa Młynowa

W trzech etapach inwestycji powstanie 227 mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych o powierzchniach od 22,39 do 98,21 mkw. Mieszkania posiadać będą balkony bądź loggie. Ceny lokali mieszkalnych rozpoczynają się już od 4 700 zł/mkw. Do każdego mieszkania powyżej 30 mkw. można dokupić piwnicę lub pomieszczenie przynależne przy miejscu parkingowym.

Zakończenie I etapu inwestycji planowane jest na czerwiec 2017 roku, drugi etap oddany zostanie w grudniu tego samego roku, zaś w marcu 2018 zakończy się budowa ostatniego III etapu osiedla.

Dowiedz się więcej o pozostałych inwestycjach JAZ-BUD
Zobacz inne nowe mieszkania w Białymstoku


Polecane ogłoszenia:

Apartamenty Słonimska Białystok Bojary
ul. Słonimska 24
Apartamenty SłonimskaInwestycja Apartamenty Słonimska charakteryzuje się kameralną zabudową, nietuzinkową, nowoczesną architekturą budynków oraz...
Osiedle Nowe Bojary Białystok Bojary
ul. Łąkowa
Gdy liczy się jakość i lokalizacjaOsiedle Nowe Bojary to zespół nowoczesnych i eleganckich budynków mieszkalnych położonych na granicy historycznej...
Eko-Osiedle 2-poziomowe mieszkania w szeregówkach Białystok Wygoda (Bagnówka)
ul. Puchalskiego
Dom czy mieszkanie? Takie pytanie zadajecie sobie Państwo. Często w tym pojedynku wygrywa dom jednorodzinny. Na jego korzyść przemawia między...
Zobacz wszystkie w Białymstoku ›