zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Ośmioetapowe osiedle mieszkaniowe w stylu miejskich kamieniczek

Dolina Cisów przyjazne osiedle w zielonej okolicy

Nowe mieszkania w Wasilkowie pod Białymstokiem

2015-11-23
Ładne i bardzo nowoczesne osiedle położone zostało w Wasilkowie przy skrzyżowaniu ulicy Białostockiej z Nadawki. Osiedle położone jest w przyjaznej okolicy, w pobliżu zielonych terenów zachęcających do rekreacji i odpoczynku na świeżym powietrzu. Dojazd do centrum Białegostoku zajmuje zaledwie 12 minut.
Inwestycja to przyjazna zabudowa, składająca się z niewysokich, czterokondygnacyjnych budynków do których budowy wykorzystane zostały materiały najwyższej jakości. Architektura Doliny Cisów nawiązuje do stylu miejskich kamieniczek - stylowych i eleganckich. W budynkach znajdują się windy a w ich podziemiach garaże. Na terenie osiedla znajdzie się przedszkole oraz sieć sklepów.
Budowa osiedla realizowana jest w ramach ośmiu etapów. Obecnie w sprzedaży są pierwsze trzy.
Wszystkie mieszkania są jasne i pełne słońca a wnętrza cieszą się funkcjonalnym układem pomieszczeń. Dodatkowego uroku i światła lokalom na najwyższej kondygnacji dodadzą okna dachowe. Wybrane mieszkania jako powierzchnię dodatkową będą miały duże, zielone tarasy. Deweloper Yuniversal Podlaski zapewnia możliwość przystosowania mieszkań do potrzeb osób niepełnosprawnych.
Dowiedz się więcej o inwestycjach Yuniversal Podlaski Sp. z o.o.

Polecane ogłoszenia:

Eko-Osiedle 2-poziomowe mieszkania w szeregówkach Białystok Wygoda (Bagnówka)
ul. Puchalskiego
Dom czy mieszkanie? Takie pytanie zadajecie sobie Państwo. Często w tym pojedynku wygrywa dom jednorodzinny. Na jego korzyść przemawia między...
Zobacz wszystkie w Białymstoku ›
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 12 926 osób