zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Nowoczesna, prosta i lekka architektura budynków, zagospodarowane części wspólne, usytuowanie w spokojnej i cichej okolicy to tylko niektóre z atutów inwestycji

Atrakcyjne rabaty na białostockiej Bagnówce

Nowe mieszkania i domy w Białymstoku

2016-01-15
Na Eko-Osiedlu, czyli kompleksie domów i szeregówek na białostockiej Bagnówce, ruszyły właśnie styczniowe promocje. Na wybrane mieszkania uzyskać można nawet 20 000 zł rabatu. Warto się jednak pospieszyć, bowiem liczba dostępnych lokali zmniejsza się z każdym dniem. Cechą charakterystyczną Eko-Osiedla przede wszystkim są mieszkania w szeregówkach, łączące w sobie wygodę domu oraz mieszkań w budownictwie wielorodzinnym.
 
Co ciekawe, do końca lutego br. wybrane lokale mieszkalne w tym stworzonym przez Eko-System kompleksie nabyć można z atrakcyjnym rabatem. Wszystko za sprawą promocji, która ruszyła 11. stycznia.
 
Przykładowo, tylko teraz dwupoziomowe, narożne mieszkanie o powierzchni 50,89 mkw. z przynależącym do niego ogródkiem o wielkości 72 mkw. dostępne jest w cenie 235 000 zł, co oznacza upust w wysokości 15 000 zł.
 
Jeszcze większy rabat, sięgający 20 000 zł, uzyskać można na mieszkanie o pow. 61,29 mkw.. W tym wypadku również mamy do czynienia z narożnym lokalem na dwóch poziomach oraz własnym ogrodem (o wielkości 112 mkw.). Ostateczna cena wynosi tu 291 000 zł.

Poznaj ofertę  domów na Eko-Osiedle III
 
Zakupów z całą pewnością nie warto odkładać na ostatnią chwilę. Ogromne zainteresowanie Eko-Osiedlem sprawiło bowiem, że mimo, iż promocja ruszyła zaledwie kilka dni temu, to dziś dostępne są już tylko dwa ostatnie mieszkania. Co istotne, termin ich odbioru przypada na maj 2016 r.
Na koniec warto wspomnieć, że większość pozostałych, nieobjętych promocją mieszkań w zabudowie szeregowej na białostockiej Bagnówce, dostępnych jest w ramach programu „Mieszkanie dla Młodych”, a płatności dostosowywane są do indywidualnych potrzeb i możliwości nabywców.

Sprawdź jakie jeszcze nowe mieszkania powstają w Białymstoku

Polecane ogłoszenia:

Osiedle Nowe Bojary Białystok Bojary
ul. Łąkowa
Gdy liczy się jakość i lokalizacjaOsiedle Nowe Bojary to zespół nowoczesnych i eleganckich budynków mieszkalnych położonych na granicy historycznej...
Apartamenty Słonimska Białystok Bojary
ul. Słonimska 24
Apartamenty SłonimskaInwestycja Apartamenty Słonimska charakteryzuje się kameralną zabudową, nietuzinkową, nowoczesną architekturą budynków oraz...
Eko-Osiedle 2-poziomowe mieszkania w szeregówkach Białystok Wygoda (Bagnówka)
ul. Puchalskiego
Dom czy mieszkanie? Takie pytanie zadajecie sobie Państwo. Często w tym pojedynku wygrywa dom jednorodzinny. Na jego korzyść przemawia między...
Zobacz wszystkie w Białymstoku ›